Партія Медведчука розгубила рейтинг, а "Батьківщина" нарощує м'язи - соцдослідження

Дата публікації
Перегляди
3571
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Партія Медведчука розгубила рейтинг, а "Батьківщина" нарощує м'язи - соцдослідження

Фото: УНІАН

Трійка лідерів не змінюється кілька місяців поспіль.

Шість політичних партій, згідно з проведеним соціологічним дослідженням КМІСу, Центру Разумкова та "Рейтинга", проходять до Верховної Ради.

Рейтинг симпатій виборців очолює партія "Батьківщина" Юлії Тимошенко, яка за вересень-жовтень збільшила свою популярність на кілька процентних пунктів. Наразі 21,7% виборців, які мають намір голосувати і визначилися з вибором, підтримують цю політсилу.

На другому та третьому місцях відповідно ідуть партії "Слуга народу" (11,4%) і "Громадянська позиція" на чолі з Анатолієм Гриценком (9,8%).

"Опозиційний блок" втрачає позиції і може розраховувати на 9,2%. Також зниження зафіксоване у рейтингу партії "Блок Петра Порошенка" - 8,1%. Зі стабільним показником після БПП - "Радикальна партія Олега Ляшка", яка може розраховувати на підтримку 7% виборців.

Партії "Наші" Євгена Мураєва і Михайла Добкіна не вистачає 0,1% до омріяного п’ятивідсоткового бар’єру, щоб пройти до ВРУ. Не проходять наразі і політичні сили Андрія Садового "Самопоміч" (4,4%) і Віктора Медведчука "За життя" (4,4%), рейтинг якої різко упав за жовтень цього року.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Результати виборів до Ради
Дата публікації
Перегляди
3571
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація