Партія Медведчука та "ЄС" наростили підтримку, "Голос" не проходить 5%-й бар’єр – опитування КМІС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За їхніми даними, до Ради пройде 4 партії.

За президентську партію "Слуга народу" готові проголосувати понад 48% виборців серед тих, хто визначився і планує піти на вибори.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології за 25 червня-7 липня 2019 року.

Порівняно з минулим рейтингом КМІС за травень-червень рівень підтримки "Слуги народу" абсолютно не змінився. Водночас, значно зріс рейтинг партії "Опозиційна платформа – За життя" - майже на 3% і становить 14,1%. Також підвищився на 1% і рівень підтримки "Європейської солідарності" (9,2%).

Останньою до Ради заходить партія "Батьківщина" (6,2%). Її рейтинг знизився на 1,5%. Також значні шанси потрапити до парламенту мають "Голос", який втратив 1% і наразі має 4,4% підтримки, а також "Сила і честь" - 4,1%. Всі інші партії не набирають більше 2,5%.

Опитування проводилось методом особистого інтерв'ю опитано 2004 респонденти, що мешкають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 3-х ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

Нагадаємо, згідно із даними інших соцопитувань, рейтинг "Слуги народу" поступово знижується і наразі становить менше 45%.

Відео "Слуга народу" лишається безумовним лідером соцопитування - "Рейтинг"

Маємо свіжі цифри від соціологічної групи "Рейтинг". Опитування проводили з 20 по 24 червня. За даними дослідників, шанс потрапити до головного законодавчого органу країни зараз мають 5 партій. Це "Слуга народу" - за неї мають намір проголосувати 45% з тих, хто визначився зі своїм вибором. Далі партія Медведчука-Бойка-Рабіновича "Опозиційна платформа – За життя": у неї 12,1%. Набирає обертів "Голос": молода партія Вакарчука обійшла уже "Європейську Солідарність" та "Батьківщину". І має наразі 8,4% та третє місце рейтингу.    

"Слуга народу" лишається безумовним лідером соцопитування - "Рейтинг"

Залиште свій коментар

Вибір редакції