Партія Порошенка веде до влади на Київщині впливових екс-регіоналів і борців з "бандерівцями"

Дата публікації
Перегляди
6681
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Партія Порошенка веде до влади на Київщині впливових екс-регіоналів і борців з "бандерівцями"

Екс-регіонал Павло Козирєв підтримується партією Порошенка / Фото: УНІАН

В Обухівському районі колишні соратники Януковича намагаються повернутися до влади.

Партія "Солідарність - Блок Петра Порошенка" висунула в органи місцевої влади міста Українка Київської області колишніх представників Партії регіонів.

Чинний міський голова Павло Козирєв, який із 2002 року обіймає свою посаду, на цих виборах іде як самовисуванець. Однак під час агітаційної кампанії у місті його активно підтримує пропрезидентська "Солідарність". Зокрема, у партійних агітнаметах роздають муніципальну газету з неприхованою політичною рекламою Козирєва.

Після приходу до влади Віктора Януковича Козирєв написав заяву на вступ до Партії регіонів, очоливши міський партійний осередок. Згодом у міськраді була формована фракція ПР, до складу якої увійшла абсолютна більшість обраних депутатів. Своє рішення міський голова пояснив тоді так: "Виконавча вертикаль нової влади може навести порядок в країні. Будь-який мер повинен розуміти, що для розвитку міста міська влада повинна бути вмонтована у вертикаль виконавчої влади. У поведінці нової владної команди я побачив те, за що боровся. Тепер конкурентів не переслідують і не вичищають, а найавторитетніших і успішних місцевих лідерів запрошують до своїх рядів. Це стовідсоткове попадання, коли центральна влада пішла на зустріч місцевій".

Зустріч голови київської обласної організації "Солідарності" Льва Парцхаладзе і мера Павла Козирєва з виборцями / Фото: сайт міста Українка

Також слід зазначити, що напередодні Революції Гідності у 2013 року в Українці був проведений так званий антифашистський марш Київської області під прапорами ПР і КПУ. Під час виступу оратори закликали протистояти "бандерівцям" і неофашистам які "піднімають голову уже на Західній Україні". Участь у мітингу разом із тодішнім головою Київської ОДА Анатолієм Присяжнюком брав і Павло Козирєв.

 

Крім того, першим номером партійного списку "Солідарності" до міської ради Українки є заступниця Козирєва Світлана Огаркова. Ще одним кандидатом до міськради є Тетяна Сомова, яка на попередніх виборах балотувалась від ПР на одному з мажоритарних округів міста.

Світлана Крячко, яка також була обрана до міськради Українки за списками Партії регіонів, на цих виборах висунула від партії президента Петра Порошенка замість себе свою доньку Анну 1994 року народження. Сама ж Крячко потрапила до списків партії "Наш край" до Обухівської районної ради.

За словами місцевих активістів, ще одним представником команди колишніх регіоналів є кандидат в депутати від пропрезидентської сили Іван Кирилюк, чоловік заступниці мера Українки з виконавчої роботи Оксани Кирилюк.

Секретар міської ради Українки Михайло Тупицький, який також балотувався на попередніх виборах від Партії регіонів, йде до Обухівської райради вже від "Солідарності".

Також варто зазначити, що представники ПР є і в списках інших партій, зокрема, "Наш край", "Опозиційний блок", "Сила людей" та інші. Так, керуюча справами виконкому Української міської ради Катерина Проценко – перший номер списку "Нашого краю". Голова земельної комісії Ігор Скиба балотується до міської ради Українки за списками партії "Наш край".

Депутат міськради Ірина Гідіон, головний інженер підприємства з обслуговування житла виконкому Української міської ради Володимир Малимін висунуті від "Опозиційного блоку" до районної ради.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6681
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація