Партія Тарути йде на вибори з "Батьківщиною" і не виключає участі у коаліції із "Слугою народу"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Основа" зрозуміла, що самотужки не подолає прохідний бар'єр.

Партія "Основа" вирішила об'єднатися з ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко для походу на позачергові вибори до Верховної Ради.

Про це в ефірі телеканалу Zik лідер "Основи" Сергій Тарута.

За його словами, у партії немає впевненості, що вона подолає прохідний бар'єр у 5%, тому ухвалила рішення делегувати частину команди у "Батьківщину". Тарута зазначив, що у "Основи" з цією політсилою практично збігаються програми.

У виборах разом з партією Юлії Тимошенко братимуть участь сам Тарута, номінальний керівник партії Андрій Ніколаєнко та частина команди з регіонів, яка балотуватиметься через мажоритарні округи.

"Зараз ми ще узгоджуємо, скільки там буде членів команди партії "Основа", і сьогодні це рішення було підтримано", – сказав народний депутат.

Тарута також зазначив, що представники його партії у разі потрапляння до парламенту готові брати участь у формуванні коаліції разом із "Слугою народу" Володимира Зеленського.

"Зараз ми розуміємо, що "Слуга народу" ніколи не увійде в коаліцію ні з БПП, ні з "Опозиційним блоком". Тоді залишаються "Батьківщина", можливо, партія Вакарчука "Голос" чи "Сила і честь" Смешка. Це конфігурація, яка і буде формувати владу у наступному парламенті", – резюмував Сергій Тарута.

Нагадаємо, лідер партії "Основа" Сергій Тарута брав участь у президентських виборах-2019, але за два тижні до голосування зняв свою кандидатуру на користь лідерки ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко. Політики також підписали меморандум про взаємодію. 

ВідеоКандидат у президенти Сергій Тарута підтримав на виборах Юлію Тимошенко

Сьогодні політики підписали відповідний меморандум. Тимошенко і Тарута твердять - у них спільне бачення майбутнього України. А їхні програми співпадають на 80%. Пріоритети - мир та повернення Криму й Донбасу, нова конституція, новий економічний курс із середнім зростанням економіки - 10% щороку.  

Кандидат у президенти Сергій Тарута підтримав на виборах Юлію Тимошенко

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції