Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Партія Зеленського проходить до парламенту, а рейтинг "Опоблоку" опинився за бар'єром

Партії Бойка і Гриценка сперечаються за третє місце.

До Верховної Ради нового скликання проходять вісім політичних сил. Перші позиції, згідно з даними опитування Центру "Соціального моніторингу" та Українського інституту соціальних досліджень, займають партії "Батьківщина" (20,4%), "Слуга народу", яка ще не оголосила про свою участь у виборах, (12,9%) і Опозиційна платформа - "За життя" (11,6%). 

За ними йдуть "Громадянська позиція" (11,5%), Блок Петра Порошенка "Солідарність" (11%). Парламентські крісла, за результатами опитування, можуть зайняти висуванці від "Радикальної партії Олега Ляшка" (7,9%), "Самопоміч" (5,8%) і партії "Наші" (5,3%). 

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко очолює рейтинг симпатій українців, які визначились зі своїм кандидатом на президентських виборах 31 березня 2019 року. Її результат – 20%, йдеться у даних опитування Центру "Соціального моніторингу" та Українського інституту соціальних досліджень.

За нею йдуть шоумен Володимир Зеленський (11,9%), екс-міністр оборони Анатолій Гриценко (11,6%) і один з лідерів партії "Опозиційна платформа - "За життя" Юрій Бойко (11,1%).

Рейтинг чинного глави держави Петра Порошенка дещо недотягує до позначки в 11% - 10,9%. Далі із відривом іде голова "Радикальної партії Олега Ляшка" 8,2%. Мера Львова і лідера "Самопомочі" Андрія Садового обігнав голова партії "Наші" Євген Мураєв (6,2%).

Вибіркова сукупність: 2198 респондента; стандартне відхилення +/- 2,1%
Польовий етап: від 1 до 10 грудня 2018 р.

ВідеоЗеленський розповів, чи збирається йти на вибори

Володимир Зеленський уперше прокоментував рейтинги ймовірних кандидатів у президентських виборах, згідно з якими він посідає друге місце і виходить у другий тур разом із Юлією Тимошенко. Як ставиться до результатів соцопитування і чи збирається йти на вибори – відомого шоумена ТСН заскочила під час репетиції "Жіночого кварталу".

Зеленський розповів, чи збирається йти на вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції