Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Партія Зеленського "Слуга народу" отримала найбільше симпатій українців - опитування

За "Слугу народу" готові проголосувати 24,6% опитаних.

Партія кандидата у президенти та шоумена Володимира Зеленського "Слуга народу" за підрахунками соціологів має найбільшу підтримку в українців. За неї готові проголосувати 24,6% респондентів.

Про це йдеться у представлених результатах всеукраїнського репрезентативного опитування громадської думки, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології 31 січня - 10 лютого 2019 року.

Якщо брати до уваги тих, хто вже визначився за кого голосуватиме (саме ці показники найближчі до можливих результатів виборів), то найбільший рівень підтримки має партія "Слуга народу" - 24,6%, за партію "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" готові проголосувати 18%, трійку лідерів замикає "Блок Петра Порошенка "Солідарність" - 14,2%.

Далі у рейтингу йдуть такі партії:

 • 10,3% – "Опозиційна платформа – "За Життя",
 •  6,3% – Радикальна партія Олега Ляшка,
 •  6,2% – "Громадянська позиція",
 •  3,7% – "Об’єднання "Самопоміч",
 •  2,9% – "Наші",
 •  2,3% – "Опозиційний блок",
 •  1,8% – "Блок Святослава Вакарчука",
 •  1,8% – "Всеукраїнське об’єднання "Свобода",
 •  1,4% – "УКРОП",
 •  0,9% – "Народний фронт",
 •  за інші партії – загалом  5,5%.

Методом особистого інтерв`ю опитано 2007 респондентів, що мешкають у 134 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 3-ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Соціологи зазначили, що статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. 

Про кандидатів, яких зареєструвала ЦВК та які візьмуть участь у виборах, читайте за посиланням.

ВідеоСоціологічні опитування підтвердили зростання політичної популярності Зеленського

Соцгрупа "Рейтинг" опитала аж 6 тисяч респондентів. Володимир Зеленський посунув Юлію Тимошенко з першого місця вподобань. І якби вибори відбувались сьогодні, за нього віддали б свої голоси 19% опитаних. Тимошенко - друга, у неї - 18,2% симпатиків. Замикає трійку лідерів - Петро Порошенко. 

Соціологічні опитування підтвердили зростання політичної популярності Зеленського

Залиште свій коментар

Вибір редакції