Партійні "гніздечка": найрозкішніше живуть регіонали та тимошенківці

Дата публікації
Перегляди
4238
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Партійні "гніздечка": найрозкішніше живуть регіонали та тимошенківці

Експерти оцінюють офіс Партії Регіонів в $ 16 млн. / Фото: photo.i.ua

Як виявилось, чим популярніша партія, тим дорожче її центральний офіс і тим закритіший її лідер.

Вартість приміщень офісів українських партій прямо залежить від їх популярності серед українців – чим вони дорожчі, тим вища підтримка, пише журнал "Корреспондент".

Згідно з останніми опитуваннями, до Верховної Ради після виборів у жовтні 2012 року можуть потрапити 6 партій.

На вершині рейтингу за вартістю центрального офісу Партія регіонів. Двоповерховий маєток у центрі Києва на Липській, 10 площею 4,5 тис. кв.м. можна продати за $ 16 млн.

Офіс регіоналів – режимний об'єкт, який цілодобово охороняють озброєні співробітники служби безпеки. Потрапити туди можна тільки по пропуску чи попередній домовленості. Домовитись, до речі, дуже непросто.

БЮТівці розташувались на Подолі
Друге місце логічно посів БЮТ – друга за популярністю політ сила в країні. Ефектний маєток на Подолі при продажі коштуватиме $ 8,7 млн. За ступенем закритості офіс партії Юлії Тимошенко не поступається "гнізду" регіоналів – по периметру встановлені камери відеоспостереження, всюди охорона.

Завершує трійку лідерів офіс партії "Фронт змін". Він також знаходиться на Подолі. Якщо орендовані три поверхи площею 500 кв.м. продати, вони б принесли своєму власнику $ 1,2 млн. Арсеній Яценюк виявився єдиним, хто не відмовився показати офіс своєї партії.

У парламентській гонці, як і в рейтингу найдорожчий партійних офісів на четвертому місці партія УДАР Віталія Кличка. Він орендує цілий поверх у бізнес-центрі Парус на Печерську.

Якщо офіс виставити на продаж, за нього можна було б просити $ 700 тис. У партії так і не змогли відповісти на питання про форму власності, вартість оренди і показати приміщення.

Офіси ж КПУ і ВО "Свобода" взагалі розташовані у звичайних квартирах. Комуністи займають один поверх житлової багатоповерхівки біля метро КПІ.

Свій офіс вони відмовились показати під тим приводом, що їх рідний дім. Його вартість і площу також. Але, за оцінками експертів, площа офісу 160 кв.м. і його вартість $ 656,7 тис.

"Свободівці" виявилися найскромнішими – вони сидять у квартирі площею 50 квадратів у старому будинку на Б.Хмельницького, 59в. Така нерухомість на ринку коштує трохи більше $ 100 тис.

Треба зазначити, що всі партії приховують дані про свої офіси. Тож рейтинг складений на підставі експертних оцінок.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4238
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація