Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Партію Порошенка перейменували

31 травня буде презентовано оновлену команду і програму політичної сили.

З’їзд партії Блок Петра Порошенка "Солідарність" ухвалив рішення про зміну найменування – партія “Європейська Солідарність”.

Про це повідомили у прес-службі політичної сили.

Нову назву було запропоновано громадськими активістами. За словами лідера партії, колишнього президента України Петра Порошенка, 31 травня відбудеться з’їзд після оголошення виборів до парламенту. Також партійці мають намір презентувати нову команду і програму.

Президент України Володимир Зеленський під час інавгураційної промови в стінах парламенту заявив, що розпускає Верховну Раду. Вранці 21 травня в Адміністрації президента відбулись консультації із спікером Андрієм Парубієм, його заступниками, лідерами фракцій і депутатських об'єднань. 

21 травня на сайті президента було опубліковано указ № 303/2019 про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів на 21 липня цього року. 

Як повідомили в прес-службі Володимира Зеленського, головний аргумент для розпуску - "дуже низька довіра громадян до парламенту". Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції. Згодом представник команди президента Андрій Богдан заявив про можливе зменшення строків тендерних закупівель, які будуть проводитися ЦВК для провдення виборів до ВРУ. 

Представники фракцій "Народний фронт" і Блок Петра Порошенка назвали рішення сумнівним із точки зору дотримання норм законодавства, але готові до парламентської кампанії.

ВідеоЦВК може не встигнути провести закупівлі для позачергових виборів

В Україні від сьогодні стартує виборча кампанія. Голосування на виборах народних депутатів відбудеться 21 липня. Указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради напередодні з'явився в офіційних виданнях.  

ЦВК може не встигнути провести закупівлі для позачергових виборів

Залиште свій коментар

Вибір редакції