Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій дав свідчення проти Медведчука на судовому допиті у справі Єфремова

Спікер побував на процесі над регіоналом у якості свідка.

Російські бойовики вимагали референдуму в Луганську за сценарієм Віктора Медведчука. Про це заявив спікер Верховної Ради Андрій Парубій під час допиту в судовому розгляді справи колишнього нардепа Олександра Єфремова, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Парубій розповів подробиці своєї поїздки до Луганська навесні 2014 року, зокрема повідомив деталі захоплення приміщення місцевого управління СБУ. За його словами, увесь сценарій писали російські спецслужби, а місцева влада цьому підіграла. "Перше – це дія російських спецслужб, друге – що їхні дії не мали би успіху, якби політичне керівництво області, і Комуністична партія, і Партія регіонів своїми діями не ставали б учасниками, співучасниками злочину і не сприяли у проведенні цих дій", - заявив керівник ВР.

ВідеоПарубій дав свідчення у суді у справі екс-нардепа Єфремова

Російські бойовики вимагали референдуму в Луганську за сценарієм Медведчука. Суд завершив допит Парубія у справі колишнього нардепа Олександра Єфремова. Андрій Парубій розповів подробиці своєї поїздки до Луганська навесні 2014 року, зокрема повідомив деталі захоплення приміщення місцевого Управління СБУ. Мовляв, весь сценарій був розписаний російськими спецслужбами, а місцева влада цьому підіграла. 

Парубій дав свідчення у суді у справі екс-нардепа Єфремова

Також Парубій вважає, що до тодішніх дій бойовиків причетний Віктор Медведчук. На питання, які були стосунки із Єфремовим, Парубій відповів: "Ми були політичними опонентами".

Екс-голову Партії регіонів Олександра Єфремова обвинувачують у державній зраді та у пособництві бойовикам. Його затримали 2016 року, нині він перебуває у Старобільському СІЗО на Луганщині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції