Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій і Аваков у День добровольця завітали на базу батальйона Кульчицького

Посадовці нагородили і привітали бійців зі святом.

Представники влади привітали бійців Національної гвардії України з Днем добровольця. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прибули до військової частини, де розташовується батальйон імені Героя України генерала Сергія Кульчицького, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Можновладці поклали квіти до меморіалу загиблим бійцям та вшанували їх хвилиною мовчання. Потім спікеру та міністру провели екскурсію новоствореним музеєм історії добровольчого батальйону Кульчицького, а після огляду Парубій та Аваков нагородили найкращих бійців орденами. "У нас за цей час із добровольців загинули 232 людини, 799 отримали поранення. І якщо взяти перший призов 2014 року, кожен сьомий або загинув, або був тяжко поранений. Ось це – ціна, котру ми заплатили за дух, який хлопці вселили в наші Збройні сили, в нашу армію, у наш спротив. І це дуже важливо не забувати", - зауважив глава МВС.

Саме в цей день чотири роки тому перші 500  бійців-добровольців самооборони Майдану прибули на полігон у селищі Нові Петрівці на бойову підготовку, де з них сформували перший добровольчий батальйон імені Кульчицького, який захищав нашу країну на Донбасі.

ВідеоАваков та Парубій урочисто привітали із Днем добровольця бійців Національної гвардії

Аваков та Парубій прибули до військової частини, де розташовується батальйон імені героя України генерала Сергія Кульчицького. Поклали квіти до меморіалу загиблим бійцям та вшанували їх хвилиною мовчання. Потім нагородили найкращих бійців орденами.

Аваков та Парубій урочисто привітали із Днем добровольця бійців Національної гвардії

Залиште свій коментар

Вибір редакції