Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій кличе українців під Верховну Раду на захист мови

Спікер просить підтримати відповідний законопроект на акції під стінами парламенту.

Українців закликали підтримати закон про мову акцією 25 квітня під стінами Верховної Ради. Це, зокрема, робить спікер парламенту Андрій Парубій у Twitter.

"Четвер, 9:00 ранку під ВР. Підтримайте закон про мову!" – написав він. Парубій запрошує небайдужих до підтримки в другому читанні і в цілому голосування за законопроект №5670-д. Ним забезпечується функціонування української мови як державної.

Також Парубій закликав прихильників "не панікувати" у зв'язку з оприлюдненням результатів екзит-полів другого туру виборів президента, згідно з якими перемогу здобуває  Володимир Зеленський. "Без паніки! Тримаємо стрій!"– написав спікер.

ВідеоПарубій бачить ризики для безпеки країни за результатами голосування в другому турі

Про це спікер заявив з трибуни Київського безпекового форуму, міжнародної дискусії, що вже удванадцяте проводиться в столиці України. Парубій підкреслив, що російська агресія нікуди не поділася і протистояти їй - одне із завдань майбутнього президента. На його думку, на президентських та парламентських виборах українці будуть давати відповіді на ключові виклики для національної безпеки.    

Парубій бачить ризики для безпеки країни за результатами голосування в другому турі

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

Залиште свій коментар

Вибір редакції