Парубій назвав дату, коли Європарламент розгляне безвізовий режим з Україною

Голова Верховної Ради зустрівся з президентом Європейського парламенту.

29 вересня Комітет Європарламенту у закордонних справах розгляне безвізовий режим з Україною, після чого це питання потрапить на розгляд Європейського парламенту.

Про це у коментарі ТСН розповів спікер Верховної Ради України Андрій Парубій, який 14 вересня зустрівся з президентом Європарламенту Мартіном Шульцем.

За словами Парубія, Комітет Європарламенту має затвердити остаточну редакцію безвізового режиму, і у перший сесійний тиждень жовтня (3-6 жовтня) Європарламент може його розглянути і схвалити.

"Ми з президентом (Мартіном Шульцем) домовились, що він зробить усе можливе, щоб це питання у перший пленарний тиждень після Комітету попало на порядок денний і було прийнято Європейським парламентом. Я дуже розраховую, що цей план вдасться реалізувати і я дуже надіюся, що зовсім незадовго ми зможемо бути свідками успішного і вже остаточного рішення Європарламенту", - сказав Андрій Парубій.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Андрій Парубій відвідав Францію, де в Стразбурзі зустрівся з комісаром ЄС з питань розширення та політики сусідства Йоганнесом Ганом. Під час зустрічі обговорювалося, зокрема, надання безвізового режиму українцям.

Раніше єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Ган вже заявляв, що безвізовий режим із ЄС може запрацювати у жовтні. Комітет Європарламенту у закордонних справах проголосував за те, щоб якнайшвидше скасувати візи для українців. Однак тепер за це має проголосувати ще й увесь Європарламент, а потім - підтвердити Єврокомісія.

ВідеоАндрій Парубій розповів про підсумки зустрічі з президентом Європарламенту

Залиште свій коментар

Наступна публікація