Парубій назвав терміни можливого внесення змін до Конституції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рада може закріпити в Основному Законі курс на ЄС і НАТО.

Голосування за зміни до української Конституції відбудеться в парламенті не раніше лютого 2019 року. Про це заявив спікер Верховної Ради Андрій Парубій, повідомляє Дзеркало тижня.

Він пояснив, що процедура передбачає кілька етапів. "Перший, який ми здійснили, це направили питання в Конституційний суд, потім висновок КСУ, ще одне голосування в 226 і потім на наступній сесії – голосування в 300 голосів", - розповів голова ВР.

ВідеоЗміни до Конституції та скасування недоторканності: що ще чекати від 9 сесії Верховної Ради

Засмаглі, відпочилі і на низькому старті. Депутати повернулися до роботи під куполом. Стартувала 9 сесія. Спікер Андрій Парубій анонсує осінь конституційних змін - на горизонті закріплення в Основному законі європейської та євроатлантичної інтеграції та скасування недоторканності, мовний закон і виборчий. Вибори - головний подразник цієї сесії. 

Зміни до Конституції та скасування недоторканності: що ще чекати від 9 сесії Верховної Ради

За його розрахунками, фінальне голосування може відбутися вже наступного року. "Це буде зроблено весною або в кінці зими", - зазначив Парубій.

Як повідомлялося, депутати можуть закріпити курс України на входження в Європейський Союз і Північноатлантичний альянс у Конституції. Відповідні зміни пропонує президент України Петро Порошенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції