Перейти до змісту
Парубій окреслив межі "вікна можливостей" для вступу України в Євросоюз

Парубій окреслив межі "вікна можливостей" для вступу України в Євросоюз

Спікер закликає використати період головування в союзі найближчих друзів України.

Час, коли в Європейському Союзі головуватимуть Польща і Литва, є найсприятливішим моментом для вступу України в ЄС. Таку думку висловив спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

За його словами, такі головування заплановані на 2025 і 2027 роки. "Ми визначили, що, власне, цей період – 2025 і 2027 – це період великих шансів України на шляху в ЄС", - пояснив Парубій.

Голова ВР зауважив, що ця тема обговорювалася на міжпарламентській асамблеї Україна-Польща-Литва, сесія котрої відбулася в Києві. На цій зустрічі сторони підписали документ, у якому закріпили "стратегію 2025 і 2027", тобто плани шляху України до Євросоюзу.

"Це вікно можливостей для України для вступу в ЄС", - наголосив Парубій і додав, що вже зараз на основі цієї стратегії та ініціативи Сейму Литви "Україна-2027" слід починати необхідну підготовку.

Відео Спікер ВР Андрій Парубій підписав мовний закон

Він підписав закон просто у сесійній залі після того, як Рада розблокувала документ. Адже депутати з "Опозиційного блоку" зареєстрували одразу 4 постанови, в яких вимагали його скасувати. Бо начебто зафіксували під час ухвалення мовного закону випадки неособистого голосування, а також побачили утиски російської.  

Спікер ВР Андрій Парубій підписав мовний закон

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин