Парубій озвучив основні принципи законопроекту про деокупацію Донбасу

За словами Парубія, передбачено створення єдиного оперативного штабу. 

Законопроект про деокупацію окремих районів Донецької та Луганської областей дозволить використовувати всі військові підрозділи без обмеження демократичних процедур та визнає території ОРДЛО окупованими.

Про це заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій, - пише Укрінформ.

На його думку, це допоможе створити законодавчу базу, яка би дозволила використовувати всі силові підрозділи без обмеження демократичних процедур.

За словами Парубія, передбачено створення єдиного оперативного штабу, який має управляти не тільки всіма військовими підрозділами, силовими, сектором безпеки, а й місцевими військово-цивільними адміністраціями.

"І, звичайно, визнання окупованих територій окупованими територіями", - додав спікер.

При цьому він наголосив, що такий законопроект описує компромісний варіант і об'єднає як прихильників, так і критиків воєнного стану.

Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко розповів, що доручив розробити законопроект щодо реінтеграції Донбасу, який передбачатиме низку заходів із повернення окупованих територій України.

Президент підкреслив, що ключовою позицією є реінтеграція цих територій. За його словами, у підготовці законопроекту беруть участь експерти, народні депутати. Крім того, законопроект базується на умовах, які закріплені у Мінських домовленостях.

Залиште свій коментар