Парубій підписав розпорядження щодо позбавлення зарплати депутатів за прогули

Спікер наголосив, що такі заходи не будуть дієвими без тиску з боку суспільства

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав розпорядження щодо позбавлення заробітних плат депутатів, які пропускають засідання в парламенті, пише "Інтерфакс – Україна".

Окрім того, Парубій також планує звернутись до редакції газети Верховної Ради, щоб у виданні опублікували дані реєстрації.

"Зняття заробітної плати, про яку я вже підписав розпорядження, важливий елемент. Також важливий елемент і озвучення тих депутатів, які не з'являються на робочих місцях. І я буду просити, щоб "Голос України" (газета Верховної Ради – ред.) публікувала дані реєстрації", – заявив глава парламенту.

При цьому, Парубій все ж визнав, що такі методи тиску на нардепів не будуть мати успіху без суспільного тиску.

Нагадаємо, депутати та їхні водії не дотримуються щонайменше трьох ПДР: зупиняються, де "зупинка заборонена", з легкістю паркуються на пішохідному переході та на Т-подібному перехресті. Журналісти програми Гроші порахували, що тільки з порушників-водіїв депутатів державна скарбничка могла б збагачуватися кожного пленарного тижня десь на 68 тисяч гривень.  Кореспонденти помітили щонайменше два місця, де депутати можуть без порушень залишити свої автівки, - це підземний паркінг у будинку комітетів та чимала стоянка позаду будинку комітетів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: