Парубій підписав закон про збільшення кількості членів ЦВК

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тепер документ направлено на підпис президенту.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав закон про збільшення кількості членів Центральної виборчої комісії з 15 до 17 осіб.

Про це повідомляє прес-служба українського парламенту.

"Під час ранкового пленарного засідання парламенту голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон "Про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", - йдеться у повідомленні.

Тепер законопроект буде направлено на підпис президенту Петру Порошенку.

Сам Парубій висловив сподівання, що вже завтра парламент оновить склад Центральної виборчої комісії, термін повноважень членів якої збіг понад рік тому.

Нагадаємо, 5 липня Рада не змогла оновити склад Центральної виборчої комісії, поданий президентом Петром Порошенком. Через це фракція БПП оголосила бойкот та заявила, що не голосуватиме за жоден законопроект, доки не буде оновлено Центрвиборчком. У відповідь на це український парламент вперше ухвалив будь-який закон без участі найбільшої фракції Порошенка.

Але наступної сесії, 18 вересня, депутати ухвалили закон, який передбачає збільшення кількості членів Центрвиборчкому.

ВідеоЧвари та заблокована Верховна Рада. У БПП відмовилися голосувати за новий склад ЦВК

Чвари в коаліції та заблокована Верховна Рада. Президентська фракція оголосила страйк - у БПП відмовились голосувати, доки решта депутатів не погодиться призначити новий склад Центральної виборчої комісії. Без найбільшої фракції робота призупинилась. Чому ЦВК розсварила коаліцію і чи може це стати початком політичної кризи?

Чвари та заблокована Верховна Рада. У БПП відмовилися голосувати за новий склад ЦВК

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції