Парубій після заповнення е-декларації показав внесений до неї будинок

Спікер ВР наголосив, що опублікувати фото будинку його змусили деякі повідомлення в ЗМІ.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вирішив показати вказаний в його е-декларації сімейний будинок, що розташований на Львівщині. Про це він написав у своєму Твітері.

За словами спікера Ради, опублікувати фото будинку його змусили повідомлення в ЗМІ, що з'явилися після заповнення ним е-декларації.

Зазначимо, Парубій подав е-декларацію у середу, 26 жовтня. Як розповів політик, йому на це знадобилось дві доби через проблеми з сайтом.

У декларації спікер ВР вказав зарплату свою та дружини. Так, за рік Парубій заробив 78 122 гривень зарплати, його дружина – 28,3 тисячі. Водночас Парубій отримав відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, компенсацію проїзду та винайму готельного номеру у Києві – на загальну суму майже 270 тисяч гривень.

Парубій перед камерою заповнив декларацію та пояснив походження майна

Сьогодні, 26 жовтня, спікер Верховної Ради Андрій Парубій подав електронну декларацію. Голова ВР зауважив, що на це пішло два дні через збої у роботі сайту та складність системи. Також Парубій пояснив походження майна, яке вказане в його фінансовій звітності.

На рахунках у банках Парубій тримає 225 тисяч гривень та 28,5 тисячі доларів. З нерухомого майна сам політик, як і торік, не має нічого, крім права користування готельним номером у Києві та квартирою площею 41,58 кв м у Львові.

А от у родини від 1 січня 2015 року з'явилася квартира, теж у Львові, площею 142,6 кв м. Щоправда, на кого саме зареєстрована нова житлова площа, незрозуміло, оскільки Парубій вписав її в декларацію двічі - від дружини та доньки, а у праві користування вказані ще п'ятеро родичів голови парламенту.

Крім того, показані декларовані й раніше земельна ділянка на 1130 кв м, будинок на 32 кв м та квартира на 21 кв м. В автопарку голови ВР також не прибуло – у спікера Suzuki SX4, у дружини - Peugeot 508.

Сайт для електронного декларування доходів чиновників не витримує великої кількості відвідувачів

Сайт на якому держслужбовці мають заповняти електронні декларації , висить. На це сьогодні поскаржилися міністри. Вони заздалегідь домовилися подати декларації одночасно, сьогоднішньої ночі. Але цей план провалився: жоден з міністрів вночі не зміг зайти на сайт національного агентства з запобігання корупції. У самому НАЗКу кажуть - сайт не справляється з запитами через їхню кількість, тільки минулої доби зайти на нього намагалися майже чотири мільйони користувачів, а сьогодні - 200 тисяч щогодини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: