Парубій після заповнення е-декларації показав внесений до неї будинок

Спікер ВР наголосив, що опублікувати фото будинку його змусили деякі повідомлення в ЗМІ.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вирішив показати вказаний в його е-декларації сімейний будинок, що розташований на Львівщині. Про це він написав у своєму Твітері.

За словами спікера Ради, опублікувати фото будинку його змусили повідомлення в ЗМІ, що з'явилися після заповнення ним е-декларації.

Зазначимо, Парубій подав е-декларацію у середу, 26 жовтня. Як розповів політик, йому на це знадобилось дві доби через проблеми з сайтом.

У декларації спікер ВР вказав зарплату свою та дружини. Так, за рік Парубій заробив 78 122 гривень зарплати, його дружина – 28,3 тисячі. Водночас Парубій отримав відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, компенсацію проїзду та винайму готельного номеру у Києві – на загальну суму майже 270 тисяч гривень.

ВідеоПарубій перед камерою заповнив декларацію та пояснив походження майна

На рахунках у банках Парубій тримає 225 тисяч гривень та 28,5 тисячі доларів. З нерухомого майна сам політик, як і торік, не має нічого, крім права користування готельним номером у Києві та квартирою площею 41,58 кв м у Львові.

А от у родини від 1 січня 2015 року з'явилася квартира, теж у Львові, площею 142,6 кв м. Щоправда, на кого саме зареєстрована нова житлова площа, незрозуміло, оскільки Парубій вписав її в декларацію двічі - від дружини та доньки, а у праві користування вказані ще п'ятеро родичів голови парламенту.

Крім того, показані декларовані й раніше земельна ділянка на 1130 кв м, будинок на 32 кв м та квартира на 21 кв м. В автопарку голови ВР також не прибуло – у спікера Suzuki SX4, у дружини - Peugeot 508.

ВідеоСайт для електронного декларування доходів чиновників не витримує великої кількості відвідувачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: