Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій прогнозує труднощі при роботі над бюджетом-2018

Основною причиною є співвіднесення готового проекту з майбутніми реформами.

Робота над державним кошторисом на наступний рік у Верховній Раді України буде складною. Це прогнозує спікер парламенту Андрій Парубій, повідомляє УНІАН.

Голова ВР вважає, що в уряду є всі шанси подати проект у передбачений законом термін – до 15 вересня. Водночас проблеми можуть виникнути, коли Рада схвалить восени реформи, що вимагатимуть змін фінансових показників кошторису. "Ми закладаємо зміни в проект бюджету, приймаючи пенсійну реформу, ми закладаємо логіку формування самого бюджету", - пояснив він.

ВідеоПарубій назвав список пріоритетних завдань парламенту

Парубій підкреслив, що після подачі бюджету в ВР "нам доведеться провести дуже копітку і детальну роботу, щоб зіставити цей проект, запропонований урядом, з тими фінансовим потребам, які виникли при прийнятті реформ".

"Осінь в аспекті формування головного фінансового документа країни буде досить складна, щоб ми змогли все фінансові потреби, необхідні для реалізації реформ, закласти в бюджет наступного року", - констатував спікер. І додав, що спочатку необхідно приймати судову, пенсійну, медичну, освітню та інші реформи, а потім переходити до прийняття і інших законопроектів.

Фотогалерея В Одесі депутата з партії Ківалова підозрюють у розтраті 900 тис. грн бюджетних коштів (3 фото)

Як повідомлялося, у серпні український уряд підготував проект державного бюджету на 2018 рік. Про це заявив перший віце-прем'єр міністр України Степан Кубів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції