Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій розповів, хто з кандидатів на посаду генпрокурора отримає його підтримку

На думку Парубія, кандидат, якого він підтримує, зуміє "зсередини розірвати цю закостенілу систему"

Голова Верховної Ради Андрій Парубій розповів, чию кандидатуру на пост генепрокурора готовий підтримати.

Як пише прес-служба парламенту, Парубій заявив в ефірі одного із телеканалів, що готовий підтримати Юрія Луценка – лідера фракції "БПП" у Раді, на посаду очільника Генеральної прокуратури.

Втім, спікер наголосив, що Луценко отримає його підтримку, "коли буде стояти питання у Верховній Раді".

"Юрій Віталійович пройшов і Майдан, і Революцію гідності. Він на собі відчув весь каток цієї каральної системи, перебуваючи за гратами. Він один з тих, хто дуже глибоко розуміє процеси, які відбуваються у прокуратурі, як ця система діє і як може знищувати людей. Мій голос буде за нього, бо я переконаний, що він зможе зсередини розірвати цю закостенілу систему" - зявив Парубій.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко заявив, що новий генеральний прокурор України може бути призначений вже на найближчому пленарному тижні у Верховній Раді, який запланований на 10-13 травня. Президент наголосив, що призначення нового голови ГПУ є однією з вимог фінансових організацій для надання кредитів Україні.

Втім, у парламентській фракції "Батьківщина" розійшлися думки стосовно призначення на посаду генпрокурора лідера "БПП" у Раді Юрія Луценка. Голова комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності  та нардеп від "Батьківщини" Андрій Кожем'якін підтримує кандидатуру Юрія Луценка, як генерального прокурора.

При цьому, "Батьківщина" планує разом із "Самопоміччю" та Радикальною партією не голосувати за призначення Луценка на пост генпрокурора.

Залиште свій коментар

Вибір редакції