Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій розповів, коли Рада візьметься за проект щодо реінтеграції Донбасу

З нього можуть почати наступний пленарний тиждень.

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що законопроект про реінтеграцію Донбасу розглядатиметься наступного пленарного тижня.

Про це повідомляє УНІАН.

На Погоджувальній раді лідерів фракцій та голів комітетів парламенту очільник “Самопомочі” Олег Березюк обурився, що з порядку денного зник законопроект щодо реінтеграції Донбасу.

На це Парубій відказав: “Після консультацій, в тому числі з дипломатами, я хочу вам сказати, що рекомендується законопроект №7163 наступного тижня, і, можливо, навіть почати з нього пленарний тиждень. Бо він досить масштабний, має близько 700 поправок. Це (розгляд – ред.) займе, можливо, навіть повний день для цього законопроекту”.

Він зауважив, що є рекомендація, щоб цей законопроект розглядався спокійно, а не у “передбюджетній атмосфері”.

ВідеоЗаконом про реінтеграцію Донбасу Порошенко хоче розділити відповідальність за подальші збройні дії

Нагадаємо, 4 жовтня президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу був поданий до парламенту. Зокрема, документом визначаються тимчасово окуповані території в Донецькій і Луганській областях. Проект закріплює пріоритетність безпеки виконання положень Мінських домовленостей. Законопроект визначає, що Україна не несе відповідальності за протиправні дії Росії як держави-агресора, її збройних сил, інших військових формувань та окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях.

6 жовтня Верховна Рада України проголосувала за законопроекти, які визначають подальше майбутнє окупованої частини Донбасу. Так, в першому читанні Рада ухвалила президентський законопроект про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях (№7163). Також Рада подовжила дію особливого статусу ОРДЛО згідно з
законопроектом 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Залиште свій коментар

Вибір редакції