Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій розповів про допит в ГПУ у справі Майдану: "У слідчих є бажання й ентузіазм"

Спікер пообіцяв залучити до розслідування нардепів, яких прокуратура захоче допитати.  

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вважає, що прокуратура серйозніше взялася за справу Майдану. А у слідчих спікер помітив "бажання й ентузіазм", передає УНІАН.

Про це Парубій сказав журналістам біля будівлі Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ після допиту у вівторок, 23 серпня.

Коментуючи допит, Парубій зауважив, що йому фактично довелося знову з самого початку переповідати всю історію Майдану. За його словами, слідчих особливо цікавила структура Майдану і Самооборони.

"Мені довелося розповідати про те, як створювалася Самооборона, про кожну сотню, як відбувалося управління Самообороною. Також, як будувалося наметове містечко, штаб Національного порятунку, рада Майдану", - сказав голова парламенту та додав, що деякі моменти він деталізував під час допиту.

Крім того, Парубій планує максимально залучити до розслідування народних депутатів, яких прокуратура захоче допитати. "Вважаю неприйнятним, що ми за 2,5 роки не маємо чітких і виразних даних про злочинців, і відповідно суспільство чекає результатів", - наголосив Парубій.

Також під час допиту Парубій говорив про російський слід на Майдані. "На моє глибоке переконання, я є не слідчий і не юрист, але ж той слід був присутній і відчувався упродовж всього Майдану – на тому я давав особливий наголос і особливі деталі відповідав", - повідомив спікер.

Далі, за його словами, планується, що на інших допитах він розповідатиме "про період РНБО, про Луганськ". "Я десять днів, одразу після захоплення Служби безпеки, був у Луганську і вів переговори про звільнення адміністративних будівель. І власне слідчий по цій справі попросив у найближчий час, щоб я міг дати такі ж самі детальні свідчення про події АТО і події на окупованих територіях", - розповів голова парламенту.

Загалом допит тривав 4 години. І, за словами Парубія, Генпрокуратура вже повторно запросила його на наступний допит.

Залиште свій коментар

Вибір редакції