Парубій розповів, за що отримує "на горіхи" від своєї дружини

Спікер третій рік поспіль обіцяє ще "трішки" попрацювати в столиці.

Дружина спікера Верховної Ради Андрія Парубія, яка мешкає у Львові, докоряє своєму чоловікові за невиконання своїх сімейних обов'язків.

Про це політик заявив в сюжеті ТСН.Тиждень.

Він зізнався, що йому непросто без родини на роботі у столиці. "Весь час обіцяю їй, що все менше і менше. На жаль, це трішки триває вже три роки. Коли вона виходила заміж, я їй говорив, що займаюсь громадською діяльністю і їй доводиться це сприймати. Деяку суботу-неділю вони приїжджають до мене, деяку суботу-неділю я приїжджаю до них", - повідомив Парубій.

Спікер додав, що особливо докори чує, коли в помешканні щось ламається. "Переважно, коли вдома може кран зламатися, а вона каже, що немає чоловіка, щоб той кран відремонтувати. Звичайно, дзвонить мені. І в той час я чую особливі докір. А ми живемо ще на п'ятому поверсі і там ліфту немає – старий будинок. Навіть торби занести туди – для них велика морока. Останній раз донька Ярина, вона павуків боїться, дзвонить: "татко, у мене павук у кімнаті". А я за 600 км і мені прикро, що я не можу бути поруч і того павука зловити", - пригадав Андрій Парубій. 

ВідеоСпікер Парубій показав свою дачу в Карпатах і приготував сосиски журналістам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: