Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій скликав перше засідання для підготовки сесії нового парламенту

Засідання відбудеться 9 серпня

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій скликав перше засідання Підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів України.

Про це повідомила пресслужба парламенту.

Засідання відбудеться у п’ятницю, 9 серпня 2019 року, о 14 годині у конференц-залі.

У відповідності до вимог регламенту до Підготовчої депутатської групи делеговані представники від політичних партій, котрі подолали п’ятивідсотковий бар’єр. Від "Слуги народу" 17 депутатів, від "Опозиційної платформи – За життя" - три, від "Батьківщини" і "Європейської солідарності" – по два і один від "Голосу".

Народні депутати, які реєструвалися кандидатами в одномандатних округах шляхом самовисунення, можуть також  делегувати до складу Підготовчої депутатської групи по одному представнику від 15 народних депутатів шляхом подання письмової пропозиції з відповідними підписами.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

ВідеоПарламентські вибори: який вигляд матиме новообрана Рада

Нині майбутня Рада виглядає так: 20 - від партії "Голос". 25 - від "Європейської солідарності", на одного більше обранця матиме "Батьківщина", 43 - у "Опозиційної платформи – За життя", і парламентська більшість за "Слугою народу" – 254 депутати. Це дані разом з кандидатами – мажоритарниками.  

Парламентські вибори: який вигляд матиме новообрана Рада

Залиште свій коментар

Вибір редакції