Парубій спрогнозував, коли Рада розглядатиме законопроекти про ТСК та Виборчий кодекс

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами спікера парламенту, до законопроекту про Тимчасові слідчі комісії було подано понад 1000 поправок.

Верховна Рада наступного пленарного тижня, який відбудеться 4-7 червня, розгляне законопроект про Тимчасові слідчі комісії парламенту та почне розгляд Виборчого кодексу.

Про це заявив голова парламенту Андрій Парубій під час засідання.

"Хочу вам повідомити, що вже є рішення Регламентного комітету про Тимчасові слідчі комісії. Це означає, що ми наступного вівторка зможемо перейти до розгляду закону про Тимчасові слідчі комісії. Зможемо його розглянути, а після розгляду перейти до Виборчого кодексу про відкриті списки", - сказав він.

За словами Парубія, до законопроекту про ТСК було подано понад тисячу поправок.

"Я думаю, це кілька годин роботи, і ми зможемо вийти на позитивне рішення. Потім - Виборчий кодекс... Наступного тижня - ТСК і початок розгляду Виборчого кодексу", - резюмував спікер ВР.

Нагадаємо, 29 травня комітет Верховної ради з питань правової політики і правосуддя рекомендував парламенту прийняти проект нового виборчого кодексу в другому читанні та в цілому перед позачерговими виборами ВР.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський під час інавгураційної промови в стінах парламенту заявив, що уряд має скласти повноваження, а він розпускає Верховну Раду. Вранці 21 травня в Адміністрації президента відбулись консультації із спікером Андрієм Парубієм, його заступниками, лідерами фракцій і депутатських об'єднань. Того ж дня він підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів на 21 липня цього року. Як повідомили в прес-службі Володимира Зеленського, головний аргумент для розпуску - "дуже низька довіра громадян до парламенту".

Крім того, Володимир Гройсман оголосив про намір звільнитися у день інавгурації Володимира Зеленського 21 травня. 

30 травня Рада провалила голосування за відставку Гройсмана. Рішення підтримали менше половини від необхідної кількості нардепів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції