Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій у Великій Британії намагається домовитися про візи для українців після Brexit

Наступного року королівство вже не буде членом Євросоюзу.

Україна готується розпочинати переговори з Великою Британією про нові відносини, коли ця країна з березня наступного року вже не буде членом ЄС. Про це в Лондоні заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Візит українського посадовця припав на час бурхливих дискусій у Лондоні – британський парламент в облозі демонстрантів, найгучніші з яких протестували проти виходу країни з Євросоюзу. Від того, який варіант подальших взаємин з Брюсселем обере королівство, залежатимуть і переговори про майбутні відносини Києва з Лондоном.  “Це дуже складний процес. Насправді доведеться перезаключати сотні угод”, - зізнається Парубій.

ВідеоКиїв хоче домовитися про спрощений візовий режим між Україною та Великою Британією

Україна готується розпочинати переговори з Британією про нові відносини, коли країна з березня наступного року вже не буде членом ЄС. Про це під час робочого візиту до Лондона заявив Голова Верховної Ради Андрій Парубій. Київ, зокрема, хоче спрощеного візового режиму для українців. 

Київ хоче домовитися про спрощений візовий режим між Україною та Великою Британією

З березня наступного року теоретично припинить дію режим, який дозволяє британцям приїздити в Україну без віз, але він і без того викликає нарікання українців, яким доводиться проходити через витратну процедуру отримання британської візи. “Коли я проводив розмову про те, що ми очікуємо спрощеного режиму для українців, я мав на увазі також і паритетність, що і Україна після березня наступного року буде приймати дії стосовно наших двосторонніх відносин, враховуючи поступки і кроки назустріч”, - запевнив спікер Ради.

Парубій перебуватиме у Великій Британії ще кілька днів, упродовж яких відвідає Шотландію. Напередодні він уже побував у Парижі, де відвідав виставку військової техніки та похвалив українську експозицію на ній.

Залиште свій коментар

Вибір редакції