Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій вважає напад Бойка на Ляшка частиною плану "Шатун"

На думку Парубія, Бойко хотів перетворити нараду на "майданчик для дестабілізації".

Очільник Верховної Ради, представник партії "Народний фронт" Андрій Парубій відреагував на конфлікт за участі голови фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка та лідера Радикальної партії Олега Ляшка під час засідання погоджувальної ради.

Про це повідомляє прес-служба партії "Народний фронт".

"Це, я переконаний – замовлення ззовні для того, щоб ослабити нашу державу. Представники тієї ж політичної партії, яка завела Україну в цю кризу, намагаються перетворити звичайну робочу нараду на майданчик для дестабілізації", - заявив Парубій.

"Я як голова парламенту цього не дозволю. Не буде ніякої дестабілізації, не буде ніякого "Шатуна" у Верховній Раді", - наголосив Парубій.

Він дав доручення комітету з питань регламенту розібрати ситуацію, яка виникла між народними депутатами під час погоджувальної ради.

"Регламентом передбачені різні форми покарань за подібну поведінку, і я переконаний, що ми гуртом повинні дати оцінку і не допустити подібних речей надалі. Це моя чітка позиція", - заявив голова парламенту.

Нагадаємо, між народними депутатами України Олегом Ляшком і Юрієм Бойком сталася сутичка. "Бойко з Льовочкіним їздять по московських обкомах, інструкції отримують в Кремлі. Інші їздять по брюсельських обкомах... У мене питання до СБУ: чому вони їздять по москвах і досі не в тюрмі", - звинуватив екс-регіоналів лідер Радикальної партії.

Після цього Юрій Бойко встав і вдарив Ляшка кулаком в обличчя. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції