Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій вважає, що після виборів існують ризики для безпеки держави

Ціну можливої помилки він назвав "високою".

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вважає, що існують ризики для безпеки країни за результатами голосування в другому турі президентських виборів, йдеться у ТСН.19:30.

Свої побоювання спікер заявив з трибуни Київського безпекового форуму. За словами Парубія, російська агресія нікуди не поділася і протистояти їй - одне із завдань майбутнього президента. На його думку, на президентських та парламентських виборах українці будуть давати відповіді на ключові виклики для національної безпеки.

ВідеоПарубій бачить ризики для безпеки країни за результатами голосування в другому турі

Про це спікер заявив з трибуни Київського безпекового форуму, міжнародної дискусії, що вже удванадцяте проводиться в столиці України. Парубій підкреслив, що російська агресія нікуди не поділася і протистояти їй - одне із завдань майбутнього президента. На його думку, на президентських та парламентських виборах українці будуть давати відповіді на ключові виклики для національної безпеки.    

Парубій бачить ризики для безпеки країни за результатами голосування в другому турі

Ціну можливої помилки Парубій назвав "високою". Головна загроза в гібридній війні - не танки, а інформаційні атаки. "Я пригадую початок АТО, коли надзвичайно складно було організовувати опір в країні, де була знищена вся система оборони. Я глибоко переконаний і вірю, що і цього разу, з Божою поміччю, ми зможем пройти ці виклики, які стоять перед Україною. Україна переможе", - сказав він під час свого виступу.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції