Парубій закликав Меркель більш детально вивчити аргументи України щодо "Північного потоку-2"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спікер Верховної Ради зазначає, що газопровід несе загрозу всьому євроатлантичному простору.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій закликав канцлерку Німеччини Ангелу Меркель більше детально вивчити і зрозуміти аргументи української сторони щодо небезпеки будівництва газопроводу "Північний потік-2".

"Ми на собі неодноразово відчували енергетичний шантаж Росії. Тому ми знаємо, як Росія намагається використовувати енергетику як вплив на політичні процеси держави, і тому закликаємо до розуміння нашої позиції", - сказав спікер українського парламенту під час зустрічі з головою німецького уряду 1 листопада.

За словами Парубія, будівництво "Північного потоку-2" може нести розбалансування і ризик у питаннях енергетичної безпеки не лише України, а і всього євроатлантичного простору.

ВідеоПарубій під час зустрічі з Меркель засудив будівництво "Північного потоку-2"

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час зустрічі з Ангелою Меркель засудив будівництво Nord Stream 2.

Парубій під час зустрічі з Меркель засудив будівництво "Північного потоку-2"

Нагадаємо, що у липні компанія Nord Stream 2 почала укладати перші труби для спорудження газопроводу "Північний потік-2", яким паливо буде поставлятися з Росії до Німеччини. Після цього Державний департамент США спільно з Білим домом розробив проект санкцій проти російського газопроводу. 

Президент Росії Володимир Путін запевнив німецького канцлера Ангелу Меркель в готовності РФ самостійно фінансувати будівництво "Північного потоку-2", якщо США таки запровадять санкції проти учасників консорціуму.

В українському "Нафтогазі" заявили, що  Україна щорічно втрачатиме 3 млрд доларів, які вона отримує від транзиту газу до країн ЄС, якщо "Північний потік-2" буде споруджено. У національній компанії закликають Європу до єдності в питанні поширення на "Північний потік-2" вимог Третього енергопакету і наголошують, що його будівництво є питанням безпеки всього ЄС.

ВідеоМеркель прибула до України: деталі та результати візиту

Канцлер Німеччини Ангела Меркель сьогодні перебуває з офіційним візитом в столиці України. Вона прибула лише на один день, тому графік лідерки не лише Німеччини, а й Євросоюзу дуже щільний. Її прийняло усе вище політичне керівництво держави, вона поклала квіти до меморіалу Героїв Небесної сотні і встигла виступити перед студентами. 

Меркель прибула до України: деталі та результати візиту

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції