Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій запевнив, що парламентська коаліція існує і назвав кількість депутатів у її складі

За словами спікера ВР, після складення повноважень деякими депутатами, до коаліції входять понад 226 парламентарів.

До складу нової парламентської коаліції наразі входять 230 народних депутатів.

Про це заявив спікер Верховної Ради Андрій Парубій, пише ЛІГА.net.

"За тими документами, які мені подав апарат, на момент нашого голосування (за зміну уряду, - прим.ред.) було 237 членів коаліції. Але через те, що сім депутатів склали повноваження одразу після обрання в уряд, зараз 230 членів коаліції" , - сказав він.

До того ж Парубій запевнив, що коаліція Європейська Україна продовжує існувати, адже під коаліційною угодою "весь час" було понад 226 підписів, зокрема, і позафракційних депутатів.

За його словами, дискусія полягала в тому, що у фракціях, які входять в коаліцію, повинно бути не менше 226 депутатів. Цього вдалося досягти після того, як позафракційні депутати, які входили в коаліцію, вступили у фракцію БПП.

Окремо спікер ВР додав, що позафракційні депутати, які раніше були виключені з фракцій, які залишили коаліцію - наприклад, Ганна Гопко та Вікторія Пташник, досі залишаються членами коаліції.

Нагадаємо, 14 квітня Рада затвердила новий склад Кабміну, без міністра охорони здоров'я. Після цього нардепів, які увійшли до нового уряду, достроково позбавили депутатських повноважень. Нова коаліція у Верховній Раді складається не лише з фракцій "Народний фронт" та "Блок Петра Порошенка", а також низки позафракційних депутатів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції