Парубій запевнив, що ВР якнайшвидше ратифікує угоду про зону вільної торгівлі із Канадою

Політики обговорили можливу лібералізацію візового режиму між двома країнами.

Верховна Рада має якнайшвидше ратифікувати угоду про зону вільної торгівлі з Канадою.

Про це заявив спікер ВР Андрій Парубій під час зустрічі з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, - повідомляє сайт Ради.

"Я дуже радий, що в ці дні підписано угоду про вільну торгівлю, і я  хочу вам пообіцяти, що український парламент якнайшвидше її ратифікує", - зазначив Парубій.

Також він подякував за фінансову, гуманітарну і політичну допомогу для України. Політики під час розмови торкнулися теми можливої лібералізації візового режиму між двома країнами.

Трюдо заявив, що для Канади важливо вибудовувати зв'язки з Україною в різних напрямках і сферах. Він звернув увагу на необхідність зміцнення економічного партнерства. Канадський прем'єр підкреслив, що Канада буде і надалі підтримувати Україну в збереженні суверенітету і територіальної цілісності.

Нагадаємо, Україна і Канада підписали угоду про зону вільної торгівлі, переговори щодо якої тривали шість років. У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі очікують, що зона вільної торгівлі буде передбачати зняття торговельних обмежень та повне скасування торговельних мит на основні групи товарів протягом пільгового періоду 3-7 років.

Зокрема, відразу після вступу в силу скасовуються торгові мита на рибу, зернові, вина, соки, хлібобулочні вироби, а також на одяг, металопродукцію, комплектуючі та електротехніку. Протягом 3-7 років скасовуються мита на ряд агропродукції, а також будівельні матеріали, продукцію машинобудування, включаючи комплектуючі до літаків, автомобілі і трактори. Документ дає можливість українським і канадським компаніям брати участь у державних закупівлях обох країн.

ВідеоЯк минає офіційний візит канадського прем'єра Джастіна Трюдо в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: