Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій звинуватив Банкову в брехні і вимагає оприлюднити стенограму зустрічі з Зеленським

За його словами, Банкова дискредитує парламент.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій спростував слова представника президента у парламенті Руслана Стефанчука про те, що під час консультацій голів фракцій і президента домовилися про компроміс стосовно закритих списків.

За словами Парубія, Стефанчук допустив неточність у своєму коментарі. "Я процитую: "Учасники зустрічі погодили компромісне рішення підтримати зміни до чинного закону, які скасують мажоритарну систему і зменшать прохідний бар'єр до трьох". На жаль, ця цитата використана для того, щоб черговий раз дискредитувати український парламент", - сказав спікер на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту.

Як учасник зустрічі, Парубій заявив, що ніякого компромісу і консенсусу не було досягнуто стосовно закритих списків. "Я прошу це голів фракцій підтвердити. Прошу надалі не дискредитовувати найвищий законодавчий орган країни", - сказав він.

Він вимагає оприлюднити стенограму і відеозапис консультацій голів фракцій парламенту з президентом Володимиром Зеленським. За словами Парубія, він тиждень тому подав офіційний запит, аби стенограму передали усім учасникам зустрічі. "Ми обговорювали не приватні моменти, а проводили консультації, передбачені Конституцією. Я впевнений, що це буде підтримано всіма головами фракцій, щоб суспільство могло бачити, як проходили переговори. Ми всі за прозорість", - наголосив глава парламенту.

Як повідомлялося, 21 травня в Адміністрації президента відбулася зустріч Володимира Зеленського із спікером Верховної Ради, його заступниками, лідерами депутатських фракцій і груп. Президент Володимир Зеленський заявив, що змінити виборче законодавство і зменшити прохідний бар’єр до парламенту під час позачергового засідання Верховної Ради. На ньому Зеленський вніс законопроект про зміни виборчого законодавства до парламенту. Утім, парламент голосування за зміни провалив. 

ВідеоДепутати не підтримали змін до виборчого законодавства, запропонованих Зеленським

Чому не підтримали - версії у депутатського корпусу та представника президента у Верховній Раді кардинально різняться. Сторони звинувачують одна одну у зраді домовленостей, досягнутих напередодні.

Депутати не підтримали змін до виборчого законодавства, запропонованих Зеленським

Залиште свій коментар

Вибір редакції