Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубія допитали в суді у справі Майдану

Ексспікер Ради дава свідчення близько трьох годин.

Колишній голова Верховної Ради України та депутат від "Європейської солідарності" Андрій Парубій дав свідчення у Святошинському суді Києва. Туди його запросили в якості свідка у справі про розстріли правоохоронцями учасників Революції Переваги, повідомляє Новое время.

Парубій, який був одним із комендантів Євромайдану, розповів, що ініціаторами зіткнень були правоохоронці. В цьому контексті він розповів про події 19 січня 2014 року на вулиці Грушевського. "Вирушили підрозділом. І побачили, що стоять техніка, автобуси, які перешкоджають. Зупинилися і вимагали розблокувати. У якийсь момент без причин в сторону мітингувальників почали кидати гранати і димові, і ті, що вибухають. Шоком було те, що гранати були обмотані шматками заліза і під час розриву осколками вражали пікетників", - розповів політик.

Його також запитали про те, хто фінансував Майдан. Парубій запевнив, що це були прості люди. "Український народ. Були ящики для пожертвувань. Публічно підраховували, багато були присутні і вирішувалося, що йшло на харчування тощо. Чи фінансувала Майдан "Батьківщина"? Мені про це не відомо", - заявив він. І додав, що суми, котра була зібрана та витрачена за час протестів, назвати не може. "Розпорядником був Степан Кубів, він займався господарською сферою", - пояснив Парубій.

До річниці початку Революції Гідності ТСН.ua представив спецпроєкт "Невідомий Майдан. Революція Гідності в історіях очевидців". У ньому висвітлені події кривавого протистояння на Майдані Незалежності очима свідків: звичайних волонтерів, музикантів, письменників, медиків, викладачів та просто сміливців, які ризикували своїм життям, майбутнім та творили історію на очах у всього світу.

Відео Слідчі СБУ та ДБР заблокували тестування сенсорної кнопки у ВР - Парубій

До початку роботи нового парламенту лишається два дні. А силовики підозрюють, що в електронну систему "Рада" було здійснено втручання. Голова ради Андрій Парубій не заперечує - таки було, адже увімкнули сенсорну кнопку для голосувань. Вона повинна змусити депутатів голосувати лише за себе. Чому кнопку зараз намагаються відключити і чи відбудеться перше засідання нової Ради – у сюжеті.  

Слідчі СБУ та ДБР заблокували тестування сенсорної кнопки у ВР - Парубій

Залиште свій коментар

Вибір редакції