ПАРЄ проголосувала за резолюції щодо України: неможливо зараз провести вибори на Донбасі

Асамблея засуджує незаконні "вибори" у Криму в Думу РФ.

ПАРЄ проголосувала за резолюції України з запропонованими українськими делегатами поправками.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, пише "112.Україна".

ПАРЄ засуджує незаконні "вибори" у Криму в Думу РФ, вважає результати нікчемними і не визнає їх, і як по чотирьох округах Криму, так і включенню його у виборчий округ, що ставить під сумнів легітимність Думи РФ.

Також парламентська асамблея Ради Європи вважає неможливим швидке проведення виборів на Донбасі, попри вимоги Мінських домовленостей.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Асамблея закликала всі сторони виконати політичні положення Мінську, але констатувала, що мають бути створені необхідні умови для цього.

"Асамблея вважає, що до тих пір, поки поточна ситуація в "ДНР" та "ЛНР", яка характеризується атмосферою небезпеки, залякування і безкарності та відсутності свободи слова та інформації, залишатиметься незмінною, проведення вільних та справедливих виборів у цих регіонах не є можливим", - йдеться в документі, ухваленому переважною більшістю голосів.

Нагадаємо, що українська делегація у ПАРЄ досягнула всіх найважливиших згадувань в двох резолюціях по Україні, а саме: "продовження санкцій проти РФ до відновлення повного суверенитета України, засудження незаконних виборів в Криму, заборони Меджліса, відмова від заклику прийняти РФ в Асамблеї, незважаючи ні на що, звільнення в'язнів" тощо.

Про це повідомив голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв.

"Навіть в назві замінили "конфлікт в Україні" на "російську агресію в Україні", - зауважив він. За словами Ар'єва, "усі без вийнятку оратори, навіть прихильні до Росії, фактично визнали в своїх виступах, що біду Україні принесла Росія".

Він додав, що українська команда і надалі робитиме все можливе, щоб в ПАРЄ боротися з впливом російського лоббі.

ВідеоПарламентська Асамблея Ради Європи ухвалила дві резолюції щодо України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: