ПАРЄ втратила авторитет і послабила свою роль у сучасній політиці – МЗС про рішення щодо повернення делегації РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там вважають, що ПАРЄ відійшла від власних принципів та цінностей.

У МЗС України вважають, що рішення про повернення російської делегації до ПАРЄ свідчить про втрату авторитету Асамблеї та послаблення її ролі у сучасній політиці.

Про це йдеться у заяві МЗС на власній сторінці у Facebook.

"Те, що відбулося сьогодні в ПАРЄ, є свідченням відходу від задекларованих стандартів, принципів та цінностей Ради Європи внаслідок безпрецедентного тиску й фінансового шантажу з боку Російської Федерації. На жаль, це сталося внаслідок відвертого потурання з боку низки країн, керівництво яких, з одного боку, наголошує на необхідності припинення російської агресії проти України, а з іншого - заохочує агресора, йдучи йому на поступки", - зазначили у МЗС.

Там вважають, що своїм рішенням ПАРЄ послабила свою роль у європейській політиці та втратила авторитет, а тому і здатність ефективно захищати верховенство права.

"Прикро констатувати сьогодні, коли Рада Європи відзначає свою 70-ту річницю, що її Парламентська Асамблея втратила свій авторитет, і Організація більше не може відігравати роль, якою її наділили батьки-засновники. МЗС України послідовно виступало проти такого сценарію, і ця позиція залишається незмінною", - наголосили українські дипломати.

МЗС України вважає, що схвалена Парламентською Асамблеєю Ради Європи (ПАРЄ) резолюція "Посилення процесу прийняття...

Опубліковано Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine Понеділок, 24 червня 2019 р.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи вночі проти 25 червня підтримала резолюцію, яка змінює санкційний механізм. У цьому ж документі запрошують Росію повернутися до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу. 118 делегатів проголосували за, 62 проти, ще 10 утрималися. Перед цим ПАРЄ відхилила понад 200 поправок, які підготувала українська делегація задля блокування повернення російської делегації до цієї організації.

Зазначимо, у ПАРЄ проголосували за зняття обмежень щодо делегації РФ, які були запроваджені у квітні 2014 року. Рішення про повернення до ПАРЄ дозволить Росії провести до асамблеї щонайменше чотирьох санкційних депутатів. Вони зможуть обійти обмеження, запроваджені проти них в ЄС через агресію Росії на сході України.

ВідеоРосія повертається в ПАРЄ: кремлівській делегації дозволили відновити своє членство

Парламентська асамблея ради Європи підтримала резолюцію, яка дає право кремлівській делегації відновити своє членство. І все це - без виконання будь-яких зобов'язань. Рішення прийняли пізно вночі і за нього проголосували 118 євродепутатів. 62 були проти. Прихильники повернення Кремля до Ради Європи пояснили своє рішення фінансовою необхідністю - Росія платить багатомільйонні внески в організацію і є одним з найбільших платників.  

Росія повертається в ПАРЄ: кремлівській делегації дозволили відновити своє членство

Залиште свій коментар

Вибір редакції