Пашинський силою намагався звільнити Лавриновича – джерело

Дата публікації
Перегляди
7958
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пашинський силою намагався звільнити Лавриновича – джерело

Лавриновича змушують скласти повноваження - джерело / Фото: gbgalsgallery.com

У кабінетах влади розгоряється новий скандал.

В.о. голови Адміністрації президента Сергій Пашинський намагався примусити Олександра Лавриновича написати заяву про звільнення з посади голови Вищої ради юстиції України. За даними джерел ТСН у Вищій раді юстиції, звільнення Пашинський вимагав у досить брутальній формі, проте Лавринович відмовився йти на ці вимоги.

Розмова між чиновниками закінчилася погрозами з боку очільника Адміністрації Турчинова. Як зазначив співрозмовник ТСН, Лавриновичу Пашинський пригрозив "жорсткими діями".

Лавринович у телефонній розмові з ТСН інформацію про інцидент не спростував й пообіцяв прокоментувати ситуацію у четвер.

За коментарем ТСН також звернулась в Адміністрацію президента.

Нагадаємо, нещодавно кілька народних депутатів від партії "Свобода" намагалися силою примусити написати заяву про звільнення керівника державного телебачення України Олександра Пантелеймонова. Попри засудження їх дій з боку українських та європейських політиків, учасники подій й досі не були покарані.

Олександр Лавринович кілька останніх років керував міністерством юстиції, а після відставки з посади у 2013 році очолив Вищу раду юстиції України.

Сергій Пашинський був призначений в.о. голови Адміністрації президента України у березні 2014 року. Одночасно він залишається народним депутатом від ВО "Батьківщина".

Як уже повідомлялося, Лавринович став головою Вищої ради юстиції.

Наступна публікація