Пашинський вперше зустрінеться на перехресному допиті з чоловіком, у якого стріляв

Дата публікації
Перегляди
1817
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пашинський вперше зустрінеться на перехресному допиті з чоловіком, у якого стріляв

Фото: УНІАН

Також допитають свідка – водія мікроавтобуса.

Сьогодні, 13 січня, слідчі проведуть перехресний допит нардепа Сергія Пашинського, В'ячеслава Хімікуса, у якого стріляв депутат та свідка події – водія мікроавтобуса Олійника.

Як передає кореспондент ТСН, допит проведуть у лікарні №9, куди перевели Хімікуса. На місці вже прибули слідчі, свідок, постраждалий перебуває у індивідуальній палаті.  Допит мали розпочати опівдні, однак Пашинський запізнився на півгодини, зайшов до лікарні з чорного ходу. З появою нардепа у лікарні з'явились озброєні представники поліції. Наскільки затягнеться допит, ніхто не знає.

Постраждалий каже, що перед допитом не хвилюється і не має до Пашинського жодних запитань.

"Чого мені боятися? Не я ж стріляв!" - сказав Хімікус журналістам ТСН.

Зазначимо, що водій мікроавтобуса – ключовий свідок у справі, але до сьогодні його позицію та версію події не було відомо. Так само невідомо було його місцеперебування ані стороні постраждалого, ані пресі.

Невдовзі після приїзду нардепа чоловік, який представився Романом Сологубом приніс до лікарні опудало з обличчям Пашинського, вдягнене у тюремну робу. Чоловік заявив, що він простий киянин, який "побачив "диво", у якого скручені руки та ноги, і тому приніс його до травматології, щоб його оглянули лікарі". Про допит чоловік нібито "не в курсі".

Нагадаємо, 31 грудня Пашинський із дружиною в темну частину доби мало не врізався в авто, яке зламалося на дорозі. Двоє чоловіків у цей момент намагалися відтягнути машину з проїжджої частини. Почалася словесна перепалка, яка закінчилася тим, що Пашинський погрожував пістолетом одному з чоловіків, який у відповідь розбив об голову депутата пляшку слабоалкогольного напою. Пашинський вистрелив кривдникові в ногу, однак стріляв з метою самооборони чи першим дістав пістолет заради залякування і погроз – наразі невідомо. Свідчення учасників конфлікту щодо цього різняться.

Раніше Пашинського допитували у прокуратурі, яка взяла на себе слідство. Розслідування справи триватиме до березня.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1817
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація