Пашинський заявив про закриття проти нього скандальної справи щодо стрілянини

Дата публікації
Перегляди
1192
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пашинський заявив про закриття проти нього скандальної справи щодо стрілянини

Фото: ТСН.ua

За його словами, правомірність його дій було доведено.

Депутата від "Народного фронту" Сергій Пашинський заявив про закриття проти нього скандальної справи щодо стрілянини біля с. Хлепча.

Про це він написав у Facebook.

"Кримінальна справа закрита, до органів поліції спрямовані матеріали для притягнення Хімікуса В.Е. до адміністративної відповідальності за хуліганство", - заявив нардеп.

Пашинський оприлюднив постанову про закриття кримінального провадження.

За його словами, він брав участь у понад 50 годинах слідчих дій, численних допитах, слідчих експериментах і експертизах. Він підкреслив, що саме вони "підтвердили правомірність його дій".

Рівно 7 місяців тому відбувся інцидент зі мною на дорозі біля с.Хлепча. Хочу подякувати Роману Шрайку, Карл Волох, Юрий ...

Опубликовано Сергій Пашинським 1 августа 2017 г.

Нагадаємо, 31 грудня 2016 року Сергій Пашинський з дружиною в темну частину доби трохи не врізався в авто, яке зламалося на дорозі. Двоє чоловіків в цей момент намагалися відтягнути машину з проїжджої частини. Почалася словесна перепалка, яка закінчилася тим, що Пашинський погрожував пістолетом одному з чоловіків, який у відповідь начебто розбив об голову депутата пляшку слабоалкогольного напою.

Пашинський вистрілив кривдникові В'ячеславу Хімікусу в ногу, проте, стріляв він з метою самооборони чи першим дістав пістолет заради залякування і погроз – поки невідомо. Свідчення учасників конфлікту щодо цього розрізняються.

Зазначимо, що після засідання у лютому, на якому В'ячеслава Хімікуса було визнано потерпілим, Пашинський заявив, що оскаржуватиме це рішення. Нардеп аргументував тим, що суддя, яка виносила це рішення, раніше ухвалювала рішення проти учасників Майдану, і тому він вважає її рішення несправедливими.

Захист Пашинського наполягає на тому, щоб нардеп мав статус потерпілого, а не свідка, оскільки йому було нанесено різану рану від пляшки, і це зафіксовано відповідно до процедури. Своєю чергою адвокат Хімікуса каже, що нардеп не може бути потерпілим, оскільки одразу після інциденту виїхав за кордон, отже ніякої травми, яка б перешкоджала його діяльності, нанесено не було. 

Розпочався перехресний допит п’ятьох учасників стрілянини із політиком Сергієм Пашинським

Розпочався перехресний допит п’ятьох учасників стрілянини із політиком Сергієм Пашинським

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1192
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація