Пашинський заявив про закриття проти нього скандальної справи щодо стрілянини

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пашинський заявив про закриття проти нього скандальної справи щодо стрілянини

ТСН.ua

За його словами, правомірність його дій було доведено.

Депутата від "Народного фронту" Сергій Пашинський заявив про закриття проти нього скандальної справи щодо стрілянини біля с. Хлепча.

Про це він написав у Facebook.

"Кримінальна справа закрита, до органів поліції спрямовані матеріали для притягнення Хімікуса В.Е. до адміністративної відповідальності за хуліганство", - заявив нардеп.

Пашинський оприлюднив постанову про закриття кримінального провадження.

За його словами, він брав участь у понад 50 годинах слідчих дій, численних допитах, слідчих експериментах і експертизах. Він підкреслив, що саме вони "підтвердили правомірність його дій".

Рівно 7 місяців тому відбувся інцидент зі мною на дорозі біля с.Хлепча. Хочу подякувати Роману Шрайку, Карл Волох, Юрий ...

Опубликовано Сергій Пашинським 1 августа 2017 г.

Нагадаємо, 31 грудня 2016 року Сергій Пашинський з дружиною в темну частину доби трохи не врізався в авто, яке зламалося на дорозі. Двоє чоловіків в цей момент намагалися відтягнути машину з проїжджої частини. Почалася словесна перепалка, яка закінчилася тим, що Пашинський погрожував пістолетом одному з чоловіків, який у відповідь начебто розбив об голову депутата пляшку слабоалкогольного напою.

Пашинський вистрілив кривдникові В'ячеславу Хімікусу в ногу, проте, стріляв він з метою самооборони чи першим дістав пістолет заради залякування і погроз – поки невідомо. Свідчення учасників конфлікту щодо цього розрізняються.

Зазначимо, що після засідання у лютому, на якому В'ячеслава Хімікуса було визнано потерпілим, Пашинський заявив, що оскаржуватиме це рішення. Нардеп аргументував тим, що суддя, яка виносила це рішення, раніше ухвалювала рішення проти учасників Майдану, і тому він вважає її рішення несправедливими.

Захист Пашинського наполягає на тому, щоб нардеп мав статус потерпілого, а не свідка, оскільки йому було нанесено різану рану від пляшки, і це зафіксовано відповідно до процедури. Своєю чергою адвокат Хімікуса каже, що нардеп не може бути потерпілим, оскільки одразу після інциденту виїхав за кордон, отже ніякої травми, яка б перешкоджала його діяльності, нанесено не було. 

Розпочався перехресний допит п’ятьох учасників стрілянини із політиком Сергієм Пашинським

Розпочався перехресний допит п’ятьох учасників стрілянини із політиком Сергієм Пашинським

Наступна публікація