Пашинян заявив, що у Вірменії відбулася друга революція

Дата публікації
Перегляди
4171
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пашинян заявив, що у Вірменії відбулася друга революція

Фото: Associated Press

Народ Вірменії, за його словами, ухвалив своє рішення.

В.о. прем'єра Вірменії Нікол Пашинян, чия партія "Громадський договір" лідирує на парламентських виборах в країні, заявив, що вірменський народ провів "сталеву" революцію.

Про це пише РІА Новини.

"Перемога на парламентських виборах відновить суспільну і національну консолідацію. Народ Вірменії за три роки здійснив другу революцію. Цього разу "сталеву", замість "оксамитової". Всі домовленості будуть виконані", — сказав Пашинян.

Народ Вірменії, за його словами, "ухвалив своє рішення". "Сталося те, що очікувалося. Очікувалося, що на цих виборах неминуче переможе громадянин", — додав він.

Пашинян пообіцяв найближчими днями розпочати консультації з усіма політичними силами, щоб "зрозуміти їхнє подання щодо консолідації політичного життя і суспільного потенціалу".

Раніше прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про відставку для проведення позачергових парламентських виборів.

Нагадаємо, криза в Вірменії почався 25 лютого. Люди вийшли на вулиці міста на тлі заяви глави уряду про спробу військового перевороту в країні. Таку думку Пашинян висловив після того, як Генштаб Збройних сил зажадав відставки не тільки прем'єр-міністра, але і всього уряду після звільнення їхнього першого заступника начальника Тирана Хачатряна.

Зауважимо, що у Вірменії відбувалися масові протести, організовані опозицією з вимогою відставки Пашиняна. Мітингувальники звинувачували його в відповідальності за поразку в недавньому збройному протистоянні з Азербайджаном в Нагірному Карабасі і в нинішній економічній кризі в країні.

Додамо, що президенти Росії, Азербайджану і прем'єр-міністр Вірменії підписали заяву, згідно з яким з 10 листопада 2020 оголошується про повне припинення вогню і всіх військових дій в Нагірному Карабасі.

Новини світу: прем'єр-міністр Вірменії заявив про "спробу військового перевороту"

Новини світу: прем'єр-міністр Вірменії заявив про "спробу військового перевороту"

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4171
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація