Павленко прокоментував своє відкликання з посади аграрного міністра

Посадовець вражений заявою "Самопомочі".

Міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко вражений заявою партії "Самопоміч" про його відкликання з посади. Про це він написав у себе у Facebook.

За його словами, партія завжди високо оцінювала роботу його команди. Окрім того, з Павленком не велися жодні консультації з приводу його відкликання.

"Я не є членом будь-якої партії і не входжу ні в які партійні органи. У мене немає жодних кулуарних зобов'язань. В мене тільки одна політика – аграрна", - написав він.

Павленко зазначив, що під його керівництвом Міністерство АПП провело успішні реформи, які визнали все: бізнес, громадськість, експерти, європейська та міжнародна спільнота.

"За всіма рейтингами Мінагрополітики – лідер з реалізації реформ. "Трансперенсі інтернешнл" визнало аграрну галузь одною із небагатьох, де зменшено корупційні ризики", - зазначив міністр.

 

Я займався і буду займатись єдиною політикою – аграрною. Я пішов працювати в Уряд після нашої спільної перемоги у Револю...

Опубліковано Олексій Павленко 22 січня 2016 р.

"За рік ми забезпечили продовольчу безпеку. Третина валютних надходжень в країну - здобуток аграрного сектора. Це – внесок аграріїв у валютну стабільність країни. Також здійснили дерегуляцію, позбулися російської торгової залежності, відкрили нові експортні ринки. Залучаємо 10 млрд гривень довгострокових та дешевих кредитів для українських аграріїв від ЄІБ", - додав він.

Нагадаємо, лідер фракції "Самопомочі" у Верховній Раді Олег Березюк заявив, що Рада партії ухвалила рішення про відкликання міністра АПП Олексія Павленка. Джерела в партії повідомляли, що причиною цього є прем'єр Арсеній Яценюк, через якого Павленко начебто не може нормально керувати Міністерством.

ВідеоУкраїна годує 150 мільйонів людей – міністр аграрної політики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: