Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пайєтт підтримав директора МВФ і заявив про необхідність завершення перезавантаження уряду реформаторів

Посол США в Україні політичний скандал назвав ще одним аргументом до "нульової терпимості до корупції".

Заява директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард про можливу зупинку виділення фінансової допомоги Україні говорить про необхідність проведення реформ.

Про це в своєму Twitter написав Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

"Це ще один аргумент для завершення перезавантаження уряду реформаторів і нульової терпимості до корупції", – вважає дипломат.

Міжнародний валютний фонд стурбований політичною кризою в Україні, ослабленням реформи державного управління і відсутністю ефективної боротьби з корупцією.

"Я стурбована ослабленням реформи системи державного управління, боротьби з корупцією, а також зниженням впливу закону і законності в формуванні політики держави. Без прагнення оживити реформи, посилити боротьбу з корупцією буде важко зрозуміти, як Фонд зможе продовжити програму (співпраці з Україною) та допоможе зробити її успішною", – цитує Лагард департамент зовнішніх зв'язків МВФ.

Нагадаємо, 3 лютого глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду. Зокрема, він звинуватив першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка в лобіюванні своїх людей на високі посади в держкомпаніях і на крісло заступника міністра. Документів з доказами злочинних дій провладного депутата, каже міністр, вистачає.

Слідом за главою відомства Абромавичусом у відставку хочуть піти і його заступники – Максим Нефьодов, Юлія Ковалів, Юлія Клименко. Також хоче покинути пост заступника міністра – торгового представника України Наталія Микольська.

Сам Кононенко всі звинувачення відкидає і заявляє про готовність свідчити в Антикорупційному бюро на "детекторі брехні". Готовність давати показання в НАБУ висловив і Абромавичус. У Бюро повідомили про відкриття справи за заявами міністра, однак висвітлювати свідчення політиків журналістам не дозволили.

Учасники коаліції не можуть домовитися про переформатування Кабінету міністрів. Фракції "Самопомочі", Радикальної партії та "Батьківщини" наполягають на відставці прем'єра Арсенія Яценюка, який загрожує переходом своєї політичної сили "Народний фронт" в опозицію. Глава фракції БПП у парламенті Юрій Луценко заявив про політичну кризу в Україні через небажання учасників коаліції йти на поступки і продовжують шантаж.

Залиште свій коментар

Вибір редакції