Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пайфер заявив, що Клінтон може наважитися озброїти Україну після перемоги на виборах

Нова адміністрація президента СШП матиме дуже багато питань на порядку денному в зовнішній політиці.

Якщо Гілларі Клінтон переможе на виборах і стане президентом США, ймовірно, що вона збереже ключові елементи політики президента Барака Обами щодо України. Зокрема, вона може продовжити підтримку Києва, а також зусиль німецького канцлера Ангели Меркель у Мінському процесі.

Про це заявив колишній посол США в Україні Стівен Пайфер, - пише DT.UA.

Клінтон також, швидше за все, збереже економічні санкції проти Росії до тих пір, доки поведінка Кремля не зміниться і навіть зайняти дещо жорсткішу позицію щодо РФ.

Також адміністрація Клінтон залежно від обставин може розглянути передачу летальної військової допомоги Україні.

Але, якщо переможе республіканський кандидат Дональда Трампа, то політика США може змінитися не лише щодо України, а й щодо НАТО, якщо згадати всі заяви мільярдера.

"Не залежно від того, буде президентом США Клінтон чи Трамп, нова адміністрація матиме дуже багато питань на порядку денному в зовнішній політиці. Чи буде Україна фігурувати в ньому, залежатиме від сприйняття Києва. Чим енергійніше уряд буде проводити реформи і серйозні антикорупційні заходи, тим вірогідніше, що Україна буде серед пріоритетів нової адміністрації", - резюмував експерт.

Раніше телеканал ABC і газетою The Washington Post оприлюднили результати опитування, згідно з яким, Трамп випереджав Клінтон на один процентний пункт. За нього були готові віддати голоси 46% респондентів, а за Клінтон - 45%.

Раніше Держдепартамент США відновив розгляд справи з приводу використання Клінтон особистого сервера для ведення службового листування по електронній пошті в період її керівництва відомством.

Скандал розгорівся в березні 2015 року. З'ясувалося, що вона вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, коли обіймала посаду держсекретаря. Сама Клінтон раніше запевняла, що вона навмисно не відправляла і не отримувала засекречені повідомлення зі своєї особистої електронної адреси.

Кандидат у президенти заявила про впевненість, що розслідування з приводу нових електронних листів, які ФБР виявило, не призведе до порушення проти неї кримінальної справи.

Відео ФБР отримало доступ до нових електронних листів у справі Гілларі Клінтон

Залиште свій коментар

Вибір редакції