Пайєтт назвав Україну дуже привабливою для закордонних інвестицій

За словами американського посла, таких компаній дуже багато.

Посол США Джеффрі Пайєтт заявив, що в Україну хочуть інвестувати дуже багато компаній. Про це він сказав в інтерв'ю "Українським новинам".

Американський посол зазначив, що таких компаній дуже багато, саме тому 2016 рік буде дуже цікавим.

"Їх (компаній) дуже багато. Можу назвати кілька прикладів: Cargill – велика сільськогосподарська компанія, якій хотілося б робити більше в Україні. Вони брали участь у нашому інвестиційному саміті в липні, жовтні виконавчий директор компанії приїжджав сюди з міністром торгівлі США", – сказав він.

Іншим прикладом він назвав американського виробника ядерного палива Westinghouse, який вже працює з Україною у питанні постачання ядерного палива і зробив спеціальні пропозиції, щоб поліпшити продуктивність атомних станцій України з метою отримання безкоштовного електрики.

"У липні в Ужгороді я відвідав американську компанію Jabil, яка виробляє електроніку. Вони б хотіли робити в Україні більше - збільшити виробництво, а також створити додаткові робочі місця", – додав посол.

Вступає в силу Угода про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС

У Європі від сьогодні скасовані імпортні мита на українські промислові товари та продукцію сільського господарства. Україна знизити мита на європейські товари має поступово. Документ було підписано рік тому. Проте паузу для запровадження Київ та Брюссель взяли для перемовин із Кремлем, де заявили про погрози для російської економіки. 

Він також зазначив, що Україна тепер має чинну угоду про зону вільної торгівлі з ЄС, що, на думку посла, сприятиме перегляду компаніями свого ставлення до України.

"Адже великий ринок з 45 мільйонами людей в серці Європи – приваблива платформа для виробництва за відносно низькою ціною для всього європейського ринку", – сказав Пайєтт.

Нагадаємо, 1 січня, набула чинності Угода про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі Україна-ЄС в рамках угоди про асоціацію.

Євросоюз знімає митні обмеження щодо українських виробників, а Україна отримує право зробити це протягом кількох років. З Нового року нульову ставку введуть лише на 70% товарів з ЄС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: