Пайєтт назвав Україну дуже привабливою для закордонних інвестицій

За словами американського посла, таких компаній дуже багато.

Посол США Джеффрі Пайєтт заявив, що в Україну хочуть інвестувати дуже багато компаній. Про це він сказав в інтерв'ю "Українським новинам".

Американський посол зазначив, що таких компаній дуже багато, саме тому 2016 рік буде дуже цікавим.

"Їх (компаній) дуже багато. Можу назвати кілька прикладів: Cargill – велика сільськогосподарська компанія, якій хотілося б робити більше в Україні. Вони брали участь у нашому інвестиційному саміті в липні, жовтні виконавчий директор компанії приїжджав сюди з міністром торгівлі США", – сказав він.

Іншим прикладом він назвав американського виробника ядерного палива Westinghouse, який вже працює з Україною у питанні постачання ядерного палива і зробив спеціальні пропозиції, щоб поліпшити продуктивність атомних станцій України з метою отримання безкоштовного електрики.

"У липні в Ужгороді я відвідав американську компанію Jabil, яка виробляє електроніку. Вони б хотіли робити в Україні більше - збільшити виробництво, а також створити додаткові робочі місця", – додав посол.

ВідеоВступає в силу Угода про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС

Він також зазначив, що Україна тепер має чинну угоду про зону вільної торгівлі з ЄС, що, на думку посла, сприятиме перегляду компаніями свого ставлення до України.

"Адже великий ринок з 45 мільйонами людей в серці Європи – приваблива платформа для виробництва за відносно низькою ціною для всього європейського ринку", – сказав Пайєтт.

Нагадаємо, 1 січня, набула чинності Угода про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі Україна-ЄС в рамках угоди про асоціацію.

Євросоюз знімає митні обмеження щодо українських виробників, а Україна отримує право зробити це протягом кількох років. З Нового року нульову ставку введуть лише на 70% товарів з ЄС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: