Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Печеньки" туманять мозок Ягланда: українські дипломати не бачать підстав для повернення РФ в ПАРЄ

Росія нещодавно ухвалила закон про те, що рішення судів місцевої юрисдикції важливіші за рішення європейських судів.

Позиція генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда про необхідність повернути РФ до складу ПАРЄ не витримують критики.

Про це заявив представник української делегації в ПАРЄ, народний депутат Борислав Береза, - пише "Слово і діло".

"Річ у тім, що Росія нещодавно ухвалила закон про те, що рішення судів місцевої юрисдикції важливіші за рішення європейських судів. Росія давно вже не виконує рішення ЄСПЛ. Тому це лицемірство, розраховане на неінформованих людей. У самій же Парламентській асамблеї чудово розуміють, що відбувається", – розповів Береза.

ВідеоЧеські євродепутати закликають свого президента вибачитися перед Україною за виступ в ПАРЄ

Фотогалерея "Ми не маємо права на поразку перед Росією". Виступ Порошенка в ПАРЄ (5 фото)

На його думку, досить слабким аргументом є перспектива втрати РЄ членських внесків, які Росія відмовляється платити до відновлення повноважень своєї делегації.

«Це геть не критична сума – щось близько 10% від суми всіх внесків. Мабуть, «печеньки», які хоче отримати Ягланд, так сильно туманять його мозок, що він відкрито лобіює інтереси Москви», – заявив Береза.

Раніше повідомлялося, що в Парламентській асамблеї Ради Європи можуть підняти питання щодо зняття санкцій з Росії і відновлення участі російської делегації в роботі асамблеї. Ініціаторами пропозиції стали Італія та Нідерланди. 

Проте більшість делегатів ПАРЄ виступають проти повернення делегації Росії. Відповідна постанова вже підписана представниками 16 країн, зокрема головами делегацій. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції