Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Печерський суд зобов'язав ГПУ скасувати розшук екс-соратника Януковича

Рішення повинно бути виконано протягом 48 годин.

Генеральна прокуратура повинна скасувати рішення про розшук колишнього заступника глави Адміністрації президента України Андрія Портнова.

Таке рішення ухвалив Печерський районний суд Києва, задовольнивши клопотання представників екс-соратника Віктора Януковича.

Згідно з судовим рішенням, ГПУ має 48 годин для скасування свого рішення та внесення відомостей до єдиного реєстру досудових розслідувань.

"Визначити час проголошення повного тексту ухвали 16.11.2015 року о 9:10", - повідомляється в тексті.

Рішення Печерського суду оскарженню не підлягає.

Рішення по Портнову
Українські новини
Постанови Печерського суду Києва у справі Андрія Портнова

Нагадаємо, 26 жовтня Суд ЄС виніс рішення у справі "Портнов проти Ради ЄС" за позовом колишнього заступника глави адміністрації президента Андрія Портнова. Згідно з рішенням, накладення санкцій лише за ознакою співпраці з колишнім режимом Віктора Януковича є неприпустимим. "Суд підтримав позов Портнова і зняв арешт майна, який був накладений на нього", - заявили в європейській інстанції.

Андрій Портнов в 2006 році був обраний народний депутат від "Блоку Юлії Тимошенко". Після повторного обрання в парламент він став заступником голови фракції. Однак з приходом до влади Віктора Януковича Портнов перейшов на роботу в Адміністрацію президента України, якою керував Сергій Льовочкін. Він став керівником Головного управління з питань судової реформи та судоустрою, ініціативи якого викликали гостру критику представників тодішньої опозиції. Після звільнення він став радником Януковича, але повернувся в 2014 році знову на роботу в АП вже як перший заступник глави Адміністрації. Андрій Портнов був однією з ключових фігур у вирішенні політичної кризи, пов'язаної з революційними подіями у центрі Києва. Після перемоги Революції Гідності Портнов виїхав з України і активно критикує владу вже за кордоном.

Залиште свій коментар

Вибір редакції