Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Печерський суд зобов'язав ГПУ відновити справу проти Гонтаревої

Рішення остаточне і оскарженню не підлягає.

Кримінальне провадження щодо Валерії Гонтаревої мусить бути поновлене. Так ухвалив Печерський суд Києва, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Суддя Карабань задовольнив скаргу народного депутата Ігоря Луценка про незаконні дії слідчого Генпрокуратури Мойсієнка. Той закрив провадження щодо екс-глави Нацбанку нібито за відсутності складу злочину.

Відео Печерський суд Києва виніс ухвалу щодо відновлення справи проти Гонтаревої

Йдеться про лист, який Гонтарева, іще будучи очільником НБУ, написала главі Верховного Суду України із проханням прийняти потрібні Нацбанку рішення щодо 11 банків. Їх регулятор визнав банкрутами, але ті скасували постанови через районні суди. Нардеп вбачає в цьому тиск на судову владу. Сьогоднішня ухвала не підлягає оскарженню, тож ГПУ мусить поновити розслідування щодо екс-глави Національного банку.

"Для Гонтаревої зростають шанси, що вона не поїде кудись відпочивати в черговий раз, а зможе бути допитана, як це й належить з приводу її, на мій погляд, втручання в судову гілку влади. Для покривання тих руйнівних процесів, які привзели до кризи в банківській системі", - пояснив нардеп Ігор Луценко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції