Перед самітом НАТО, Трюдо, Макрон та Джонсон кепкували з Трампа. В Мережі опублікували відео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Світові лідери обговорювали "причину запізнення Макрона".

У вечір перед самітом НАТО, який відбувається в Лондоні 4 грудня, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон та президент Франції Еммануель Макрон у спільній розмові пожартували з американського лідера Дональда Трампа.

Відео спілкування світових лідерів опублікував телеканал CBC.

"Ти чому запізнився" , - запитав Борис Джонсон у Макрона. Своєю, чергою Джастін Трюдо жартома сказав, що Макрон запізнився, адже "проводив 40-хвилинну пресконференцію (прим. з Трампом)" та додав: "Ви просто спостерігали, як в нього щелепа відпадає".

Відео одразу викликало резонанс у соціальних мережах, багато хто припускав, що світові лідери говорять про Трампа.

Нагадаємо, на зустрічі під час саміту НАТО, що відбувається в Лондоні, президент США Дональд Трамп заявив, що серед бойовиків "Ісламської держави" є чимало громадян європейських країн. Зокрема, Трамп звернувся до президента Франції Еммануеля Макрона із запитанням, чи готовий Париж забрати терористів-французів, яких затримали.

Відео Дискусії щодо Росії і тероризму: що обговорюють на конференції НАТО у Британії

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко на конференції НАТО у Британії пояснив, що боротьба з Росією є частиною боротьби з тероризмом. Так він прокоментував дискусію, яка точиться в Альянсі щодо визначення, хто є головним супротивником НАТО. Зустріч лідерів Альянсу, яка почалася у вівторок, приурочили до 70 річниці заснування.    

Дискусії щодо Росії і тероризму: що обговорюють на конференції НАТО у Британії

Залиште свій коментар

Вибір редакції