"Перед законом всі рівні": уряд відреагував на претензії НАБУ до Омеляна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кабінет міністрів оприлюднив заяву.

Український уряд оприлюднив заяву стосовно подій 13 вересня навколо міністра інфраструктури Володимира Омеляна. У Кабміні наголосили, що не втручаються у роботу правоохоронців, однак висловили сподівання, що вона не вплине на виконання підозрюваним чиновником його посадових обов’язків.

"Міністр Омелян на своїй посаді реалізовує політику уряду з розвитку інфраструктури. Жодного факту правопорушень у період перебування на посаді міністра за час слідства, яке велося проти нього понад рік, не встановлено", - наголошується в заяві.

ВідеоОмеляну вручили підозру за недостовірну інформацію в декларації

За підрахунками правоохоронців, доходи міністра за роки державної служби перевищили витрати щонайменше на мільйон гривень. Йдеться про декларації 2015 і 2016 років, куди міністр не вніс дві іномарки, а також будинок, в якому проживав. 

Омеляну вручили підозру за недостовірну інформацію в декларації

Також в оприлюдненому урядовою прес-службою тексті йдеться про те, що політичних мотивів у діях правоохоронців не повинно бути. "Уряд України вважає, що перед законом всі рівні. Ми розраховуємо, що розслідування буде об'єктивним і жодним політичним мотивам у ньому місця не буде. Ми сподіваємося, що дії правоохоронців не вплинуть на роботу Міністерства інфраструктури та не завадять міністру продовжувати виконувати свої обов'язки", - зазначається в офіційному документі.

Як повідомлялося, вранці 13 вересня працівники Національного антикорупційного бюро України оголосили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Йому інкримінують незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації. Сам чиновник вважає справу проти нього сфабрикованою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції