"Передчасно говорити". В Кремлі сумніваються у зустрічі "нормандської четвірки" до кінця року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Путіна заявляють, що "стежать за ситуацією".

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що  говорити про проведення саміту в "нормандському форматі" до кінця року передчасно.

Слова речника Путіна 5 листопада передає УНІАН.

Пєсков зазначив, що у Кремлі уважно стежать за ситуацією на Донбасі й позиція президента РФ Володимира Путіна щодо "нормандського формату" "є незмінною, послідовною і гранично зрозумілою".

"Росія і президент Путін виступає за продовження роботи в "нормандському форматі", хоче якомога швидше провести саміт у "нормандському форматі". Разом з тим, вважає, що цей саміт має бути добре підготовлений для забезпечення відповідної результативності, - сказав Пєсков. - Поки що передчасно говорити (прим. про проведення саміту до кінця року). Поки що, як і раніше, дуже багато питань залишається на порядку денному".

На запитання, що має міститися в документі за підсумками саміту, Пєсков відповів: "Не можу сказати. Ведеться така дискретна підготовча робота. Було б неправильно вести її в публічному режимі, це не сприяло б процесу підготовки і якнайшвидшому проведенню зустрічі".

Раніше міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що дата саміту в "нормандському форматі" на вищому рівні наразі залежить від російської сторони. Раніше речник президента Росії Дмитро Пєсков назвав "порожніми" повідомлення про те, що саміт "нормандської четвірки" може відбутися в листопаді у Парижі.

Відео Макрон та Путін обговорили підготовку до проведення зустрічі у "нормандському форматі"

Президенти Франції і Росії напередодні ввечері мали телефону розмову. Говорили передусім про ситуацію в Сирії. На сайті Єлисейського палацу про розмову про Україну лише одне речення, в кінці прес-релізу. Кремлівські ЗМІ наголошують, що дзвінок відбувся за ініціативи французької сторони.  

Макрон та Путін обговорили підготовку до проведення зустрічі у "нормандському форматі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції