Перегони, оголені дівчата і дорогі розваги: як відпочивають діти українських політиків

Дороге життя дітей політиків видно з їхніх сторінок у соціальних мережах. 

Тачки, дорогий одяг, елітні ресторани та готелі -  стандартний набір українського мажора.

Якщо чиновники з появою електронних декларацій стали обережнішими, то їхні діти на власних інтернет-сторінках відверто понтуються батьківськими мільйонами, йдеться у сюжеті "Грошей".

Перегони, оголені дівчата та дорогі тачки. Такими фото в Instagram хизується Дмитро Каратуманов – син депутата Харківської облради та екс-нардепа  Олега Каратуманова. Хлопець обожнює виставляти на показ свою машину. Вона є одною із найдорожчих моделей Mercedes. Такий тюнінгований джип коштує майже  шість мільйонів гривень. 260 кілометрів на годину – саме з такою швидкістю хлопець ганяє навколо міста. В Куршавелі сімейство об'їдається устрицями, а на острові Занзібар купається в індійському океані.

ВідеоДіти політиків постять фото з елітних курортів

Своєю чергою, донька заступниці мера Дніпра Світли Епіфанцевої – Анна Епіфанцева – хизується своїми дорогими аксесуарами. Зокрема, у дівчини є й новинка від Chanel – за цю сумочку потрібно віддати 80 тисяч гривень, а за класичну модель – сто сорок. І таких у Ганни кілька, різник кольорів.

Син екс-депутата Верховної Ради Лева Мірімського – Роман Мірімський. Його впливовий батько помер кілька місяців тому, але життя мажора це наче анітрохи не змінило. Хлопець їздить на Bentley. Ціна схожого вживаного авто – близько  5 мільйонів гривень. За кермо Роман сідає навіть п'яним. Мірімські родом із Криму. На окупованому півострові парубок любить відпочивати із шиком.

 

Залиште свій коментар